• 10 rugpjūčio, 2022
|

VMI klientus Gargžduose aptarnaus kitose patalpose

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad nuo lapkričio 4 dienos Gargžduose mokesčių mokėtojus aptarnaus kitose patalpose – klientų aptarnavimo padalinys įsikūrė adresu Klaipėdos g.17 (pastato II aukšte, buvusiose prokuratūros patalpose).

„Ieškojome patogesnės klientams aptarnavimo vietos ir tokią radome. Bus kur kas paprasčiau VMI surasti, patogu pasistatyti automobilį, pasirūpinome ne tik jaukiomis, bet ir saugiomis aptarnavimui sąlygomis“, – sako Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas, akcentuodamas, kad užtikrindami ir klientų, ir darbuotojų saugumą, kaip ir iki šiol, aptarnaujame tik tuos klientus, kurie yra iš anksto rezervavę vizito laiką.

Mokesčių mokėtojų aptarnavimas Gargžduose vyks įprasta tvarka. Klientai bus aptarnaujami nuo 8 iki 17 val. pirmadieniais-ketvirtadieniais, o penktadieniais – iki 15.45 val. Rezervuoti laiką konsultacijai galima telefonu 8 5 2191 777 (išklausius pradinę informaciją, spausti 5 ir pasirinkti Klaipėdos apskritį).

VMI primena, kad registracija vizitui ir paslaugos teikiamos telefonu 8 5 2191 777, o konsultacijos – numeriu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi bei saugomi 5 metus.

1 Komentaras

  • Laba diena. Norėčiau paklausti dėl mokesčių deklaravimo. Gyvenau Norvegijoje iki rugpiucio 1d 2021m.Grizau i lietuva ir dabar gyvenu Radailiuose, sodų 27. Niekur nedirbu, esu registruota užimtumo tarnyboje. Esu po 2 operacijos. Noriu paklausti, ka aš turėčiau deklaruoti?
    Taip pat mano draugas grįžo kartu ir gyvena tuo pačiu adresu, yra namo savininkas, pensininkas. Kaip dėl jo deklaravimo?
    Būtų malonu sulaukti atsakymo.
    Geros jums dienos.
    Vitalija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių