Gargžduose sieks grąžinti žaliąsias rodykles

Penktadienį neeiliniame posėdyje Klaipėdos rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija, kuriai pirmininkauja Administracijos direktoriaus pavaduotojas Justas Ruškys, svarstė žaliųjų rodyklių grąžinimo Gargždų miesto sankryžose klausimą.

Žaliąsias rodykles reikia grąžinti, taip posėdyje nutarta vienbalsiai, nes nuo nau­jųjų me­tų prie švie­so­fo­rų ne­li­kus len­te­lių, visuomenėje ki­lo nepasitenkinimas dėl atsiradusių di­de­lių rytinių ir vakarinių eis­mo spūs­čių, ypatingai sankryžoje su Dariaus ir Girėno ir Klaipėdos gatve. „Problemą tikrai matome ir sieksime kuo greičiau ją išspręsti. Į mane irgi kreipiasi žmonės, patys taip pat stovime spūstyse, todėl suprantame gyventojų norą grįžti prie buvusios eismo tvarkos“, – sako Saugaus eismo komisijos pirmininkas J. Ruškys.

Jau kitą savaitę Savivaldybė kreipsis į VšĮ Transporto kompetencijų agentūrą, nes, nepaisant Susisiekimo ministerijos įsakymo žaliąsias rodykles grąžinti į savo vietas, Kelių eismo taisyklėse išliko apribojimų ir išlygų. Todėl komisijos posėdžio sprendimas turės būti derinamas su VšĮ Transporto kompetencijų agentūra. Ji pagal savo patvirtintą metodiką, suderintą su Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, atliks sprendimo grąžinti prie transporto šviesoforo raudono signalo lentelę su žalia rodykle vertinimą eismo saugumo ir pralaidumo požiūriu.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Karūnuotieji

Covid-19 nesirenka nei pagal amžių,…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar laikotės karantino?