Intymių žaidimų saugumo pradžiamokslis

Intymių žaidimų saugumo pradžiamokslis

Romantika.lt

Intymus malonumas asocijuojasi tiesiog su palaima, patiriama individualiai ar su partneriu (-e). Vis dėlto tik į malonumą koncentruotis nevalia, mat dėl nerūpestingumo, lengvabūdiškumo jis gali gerokai apkarsti. Rinkoje, ypatingai užsienio, yra galybė nekokybiškų, nesaugių prekių suaugusiesiems, kurias naudojant galima apsinuodyti ar net rimtai susirgti. Riziką kelia ir infekcijos, atsirandančios dėl prastai prižiūrimos „miegamojo amunicijos“. Tad ką apie visa tai derėtų žinoti?

Pirmiausia – saugus pardavėjas

Saugūs žaidimai pirmiausia prasideda nuo saugiai pasirinktų reikmenų. Visiškai nesvarbu, ar tai lubrikantas, prezervatyvas, ar vibratoriai, pompos ir taip toliau – kiekvieno daikto patikimumu būtina įsitikinti. Tai labai lengva padaryti, jei pasirenkamos prekės suaugusiesiems internetu. Apsilankę el. parduotuvėje, kaipmat pamatysite, ar ji legali. Atkreipkite dėmesį į tai, ar pateikta informacija apie įmonę, ar apie prekes ir pačią parduotuvę atsiliepiama teigiamai, ar asortimentas didelis, tvarkingas, ar chaotiškas, neaiškus.

Pasidomėkite pasirinkta preke. Visada geriausia rinktis originalų gaminį, nors jis ir kainuoja daugiau. Nekokybiškose, iš neaiškių gamintojų atkeliavusiose prekėse gali būti ftalatų ir kitų sveikatai kenksmingų medžiagų, kurių dalis gali net sukelti vėžį. Jei nesate tikri dėl prekės saugumo, tiesiog pasinaudokite paieška ar paprašykite daugiau informacijos pardavėjo.

Naudojimosi instrukciją tikrai verta paskaityti

Kartais naudojimosi instrukcijos būna tokios paprastos, savaime suprantamos, kad net nesinori jų skaityti. Visgi net informacinis lapelis, įdėtas į prezervatyvų pakuotę, vertas dėmesio. Pavyzdžiui, prezervatyvo gamybos medžiaga turi derėti su lubrikantu ar sekso žaislu – kitaip galite kurį nors reikmenį sugadinti ar sukelti grėsmę sveikatai. Jei ruošiatės naudoti sekso žaislus vandenyje, įsitikinkite, kad jie tam tikrai pritaikyti – tai taip pat turi būti aiškiai nurodyta. Nedarykite to, kas draudžiama – geriau susirasti tam idealiai tinkantį reikmenį.

Netaupykite laiko ir priemonių priežiūrai

Siekiant malonumo ar jį jau pasiekus mažiausiai norisi galvoti apie priemonių valymą. Deja, toks aplaidumas dažniausiai tampa susirgimų priežastimi. Ypatinga rizika kyla naudojant sekso reikmenis poroje, tačiau ir vienišiai turi skirti dėmesio žaislų valymui.

Pateikiame kelis pagrindinius patarimus:

- Jei žaislai pagaminti iš silikono ar kietos medžiagos ir yra atsparūs vandeniui, galite juos plauti naudodami švelnų antibakterinį muilą arba specialų valiklį.

- Žaislus geriausia valyti ir prieš, ir po naudojimo. Jei dalinatės jais, geriausia naudoti prezervatyvą. Tai ypač svarbu, jei naudojate gumos, TPR gaminius.

- Būtinai naudokite lubrikantą – jis sumažins trintį.

- Nuplovę sekso žaislus, nusausinkite, priklausomai nuo jų gamybos medžiagos, drėgna ar sausa šluoste.

- Visas priemones geriausia laikyti originaliose pakuotėse, saugoti nuo drėgmės, tiesioginių saulės spindulių, karščio ir kitų žalingų veiksnių.

- Nenaudokite sugadinto, prekinę išvaizdą praradusio daikto, įsitikinkite, kad priemonių, turinčių galiojimo laiką, šis dar nepasibaigęs.

- Saugių priemonių pasirinkimas ir priežiūra tikrai nėra sudėtingi. Tereikia atidumo ir tam tikrų įpročių, paverčiančių saugumą ir malonumą lygiaverčiais. O kai saugumas nebekelia jokio nerimo, galima visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis potyriais.

Loreta VARANIŪTĖ


Taip pat skaitykite:

Tėvams – lengvesnė našta, įstaigoms – lėšų stygius
Skelbiamas konkursas Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus pareigoms
Užgavėnių kaukės – ant statybvietės tvoros
Venckiškiams atsilygina paukšteliai
Prie Gargždų karjerų – tarptautinė futbolininkų stovyklavietė
Veiklus klaipėdietis: gerovė ne tik sau, bet ir kitiems
Maudymosi kostiumėlių tendencijos 2021-aisiais

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip mes šventėme

Prabėgusioji savaitė įkyrėjusį karantino…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook