Jaunieji gargždiškiai – II lygos nugalėtojai

Visą sezoną su Klaipėdos „Neptūnu“ lenktyniavusi „Banga B“ šeštadienį Kretingoje vykusiose papildomose II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynėse įveikė varžovus ir iškovojo nugalėtojų titulą.

Papildomų rungtynių prireikė po to, kai gargždiškiai spalio 17 d. Klaipėdoje 2:1 įveikė „Neptūną“ ir abi komandos finišavo surinkusios po lygiai taškų.

Kretingoje vykusias rungtynes sėkmingiau pradėjo klaipėdiečiai, tačiau Davido Afonso vadovaujami gargždiškiai antrajame kėlinyje rezultatą persvėrė. Dar kartą varžovus teko vytis po to, kai M. Papšys dviem įvarčiais sugrąžino persvarą „Neptūnui“. Laimei, puikus P. Lotužio smūgis pasiuntė komandas į pratęsimą – 3:3.

Pratęsimo pradžioje D. Zubauskas vėl suteikė pranašumą „Bangai“. Klaipėdiečiams dar kartą pavyko išlyginti rezultatą, tačiau D. Zubauskas 113 susitikimo minutę pelnė pergalingą įvartį – 5:4.

Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo Ignas Venckus, naudingiausiu komandos žaidėju – Mindaugas Gelžinis.

Klubas dėkoja visiems aistruoliams, palaikiusiems „Bangą B“ tiek viso sezono metu, tiek lemiamose rungtynėse Kretingoje.