Judėjimo ribojimas išlieka – kontrolė tęsiasi

Pasibaigus šventiniam laikotarpiui policija toliau apgręžia be svarbios priežasties patekti ne į savo gyvenamąją savivaldybę bandančius vairuotojus. Policijos departamentas praneša, kad šio savaitgalio metu judėjimo kontrolė ir toliau bus intensyviai vykdoma, savivaldybėse bus steigiami tiek mobilūs, tiek stacionarūs kontrolės postai, o kurortiniai miestai bus užtverti.

Nors per pastarąsias keturias dienas, lyginant su šventiniu laikotarpiu, buvo fiksuojamas mažesnis skaičius apsuktų transporto priemonių, tačiau surašomas didesnis skaičius protokolų. Per keturias dienas apsukti 1235 vairuotojai, kontroliuojant judėjimą tarp savivaldybių užfiksuotas 131 pažeidimas. Savaitgalį organizuojant judėjimo kontrolę ir toliau bus daugiau netikėtumo, bus labiau gilinamasi į priežastis aiškinantis, ką asmuo, atvažiavęs ne į savo gyvenamąją savivaldybę, veikia. Per pastarąsias keturias dienas iš viso užfiksuota 700 karantino pažeidimų.

Klaipėdos rajono komisariatui laikinai vadovaujantis Reagavimo skyriaus viršininkas Andrius Burba „Bangai“ sakė, kad masinio kelių uždarymo rajone nebus, tačiau pareigūnai tikrins automobilius nustatytose vietose tam tikrą laiką. Dislokacijos vietos, kuriose bus blokuojami keliai, nebus skelbiamos. „Kontrolė bus vykdoma pasirinktinai skirtingose rajono vietose: ir rajono centre, ir aplink Gargždus. Tokie momentiniai patikrinimai buvo vykdomi jau ir šią savaitę. Matome, kad ši priemonė pasiteisina. Vien ketvirtadienį surašyta 19 protokolų dėl judėjimo tarp savivaldybių pažeidimų. Anksčiau surašydavome gal iki 5 per dieną“, – palygino A. Burba. Anot jo, surašyti protokolai reiškia, kad paskirtos baudos po 250 Eur.

A. Burba akcentavo, kad rajono gyventojai į Klaipėdą gali važiuoti, tik jei turi pateisinamą priežastį. Jei sakys, kad važiuoja į parduotuvę, tai tikrai nebus pateisinama priežastis, nes apsipirkti galima ir rajone. „Pavyzdžiui, vienas klaipėdietis važiavo į Rietavą ir vežė draugui litrą tepalų. Kadangi Rietave irgi yra tokio pobūdžio parduotuvė, tai ne pateisinama priežastis“, – sakė Klaipėdos rajono komisariatui laikinai vadovaujantis A. Burba.

Agnė ADOMAITĖ


Taip pat skaitykite:

B. Markauskas: 2020-ieji. Geresni ar blogesni, bet įsimintini
Gargždų didžiausia Trispalvė – apgintos Laisvės garbei
Sausio 13-osios  30 metų –  30 kilometrų
„Buvau kaip kareivis, fotoaparato objektyvas – tarsi ginklas, fotojuostelės – mano kulkos“, –
Privačiuose darželiuose karantinas vienus išguldė, kitų nesustabdė
Karantino koridoriuje – šviesos ženklai:  sergančiųjų mažėja, vakcinacija įsibėgėja
„Amber-Arlangos“ tinklininkai apgynė LTF Didžiąją taurę
Vaiko dienotvarkė: kiek laiko leisti jam naudotis kompiuteriu?
Penktadieniais – sriuba vienišiems senoliams
Kviečiame dalyvauti Jaunimo veiklos skatinimo projektų konkurse
Greitas testas!  Pasitikrink, ar esi potencialus DAROM savanoris:
Kai pasninga...
LRT reporterė Jovita Gaižauskaitė: „Žurnalistika – žmonėms ir apie žmones“
Ateinančios galimybės – permainos versle
Savanoris: siekis padėti žmonėms įveikia baimę
Kai iš gyvenimo norisi daugiau
Polikarbonatiniai šiltnamiai: šiltnamių įvairovė bei polikarbonatinės dangos nauda
Skardinė stogo danga – tinkamas pasirinkimas daugeliu atvejų

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Ramybės deficitas

Lotynų kalboje žodis deficit reiškia…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook