Knyga ir prajuokina, ir pavyzdį rodo

Skaitymas – labai geras laiko leidimas. Skaitydama knygas turtinu savo žodyną, pasisemiu įvairių idėjų, labai daug ko išmokstu, lavinu vaizduotę.

Mano nuomone, knygos veikėjai dažnai atspindi skaitytojų bruožus, tik reikia surasti tinkamą knygą. Jos ieškoti reikia ne pagal tai, ar ji naujo leidimo, ar senesnio, ar gražus viršelis, o paskaityti jos aprašymą. Jei aprašymas nesudomino, greičiausiai knyga nesudomins, nors būna ir išimčių. Aš pati ne kartą buvau pasiėmusi knygą, kurios aprašymas manęs nesuviliojo. Tačiau, perskaičius pirmuosius puslapius, labai norėjosi sužinoti, kas vyks toliau, kaip įvairiose situacijose pasielgs pagrindinis veikėjas. Patarčiau renkantis knygą neskubėti, nes, mano nuomone, norėdamas išsirinkti tikrai įdomią knygą, turi gerai jos paieškoti.

Geriausia rinktis knygą pagal tai, kokio pobūdžio jas labiausiai mėgsti. Aš labiausiai mėgstu skaityti kriminalines ir fantastines knygas. Bet, kai draugai rekomenduoja, mielai skaitau pasiūlytą knygą. Smagu būna, beplepant apie ką nors, dar ir perskaitytą knygą aptarti.

Tiesą sakant, nesu „rimtų“ knygų mėgėja. Man patinka, kai skaitydama knygą galiu pasijuokti. Ir tokiose, „linksmose“, knygose dažnai randu pavyzdžių, kaip tinkamai pasielgti sudėtingose situacijose, net rimtai susimąstau apie gyvenimo prasmę.

Tuos, kurie kartais nuobodžiauja ir nežino, ką nuveikti, kviečiu į pasimatymą su knyga. Esu įsitikinusi, kad kiekviena minutė, praleista skaitant knygą, yra praleista prasmingai. Taip pat labai smagu, malonu ir įdomu skaityti knygas.

Gintarė GENČIŪTĖ

Endriejavo pagrindinė mokykla, 8 klasė


Taip pat skaitykite:

Neįgaliųjų integracija: siekis – kuo daugiau paslaugų
A. Balnionienė: rajono verslininkams – pagalba žengiant į elektroninę erdvę
Skelbiamas konkursas UAB „Klaipėdos rajono energija“ direktoriaus pareigoms
Darželių stygius atveria kelią investuotojams
Mokyklos reorganizavimas nuliūdino judrėniškius
Testai imami nušiurusioje palapinėje
Klestintys Agluonėnai – savojo krašto puoselėtojai
„Pigu.lt“ parduotuvė – Klaipėdos „Molo“ prekybos centre
Dainos vakaras Lapiuose išsilies į festivalį
Ori senatvė „Senjorų dvare“ ne visiems pasiekiama

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Urmu!

Svieto pabaiga. Taip sakydavo ir…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook