Liaukimės špygomis badytis

Rajone per rinkimų į Seimą kampaniją virė aštrios diskusijos – ne tik tarp pačių politikų, bet ir tarp rinkėjų. Sujudinta rajono visuomenė kaip bičių avilys. Dūzgė, dalijosi nuomonėmis visur: šventėse, darbovietėse, autobusuose ir kt. Žinoma, didžiausias turgus virė feisbuke.

Girdėjau, kad žmonės kartais net šeimose pykdavosi. Vyras – gražulininkas, o žmona – – landsbergininkė. Tai nuėję į rinkimų apylinkę kiekvienas ties savo mylimu politiku kryžiuką padėjo. Štai čia ir reikėtų sustoti, rinkimai jau praėjo, pasirinkimą padarėme kiekvienas savo. Ar reikia gilinti toliau tas aistringas ir nuožmias kalbas, kas, už ką, kas teisesnis, kas geresnis? Tačiau ir po rinkimų nesiliaujama špygomis badytis.

Seimo narių pareiga yra atstovauti visiems Lietuvos žmonėms, o ne tik tiems, kurie palaikė per rinkimų agitaciją. Naujos kadencijos parlamentarai irgi turėtų nusileisti iš savo žvaigždėto dangaus, pasižiūrėti, kokia yra realybė, ir nevaikščioti nosį užrietę. Rinkimų kampanijos cirkai turi likti praeityje.

Lietuvos Seime šioje kadencijoje dirbs nemažai naujų žmonių. Kai kurios amžinosios partijos nuėjo nuo politinio pjedestalo. Vienas kitas nevykęs Seimo narys vagos nepagadins, jei dauguma tarpusavyje sutars. Labai tikiuosi, kad šios kadencijos parlamente bus panaikinta „medžiotojų būrelių“ tradicija, t. y. bus mažiau visokių užkulisinių susitarimų.

Rasa LUKSIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių