Lietuvos rinktinės grupėje laukia sunkūs išbandymai

Lietuvos rinktinė jau rugsėjo pirmą dieną pradės savo kovas Pasaulio krepšinio čempionate Kinijoje. Mūsiškiai surinko išties galingą sudėtį, tačiau Dainiaus Adomaičio auklėtiniai varžysis H grupėje, kuri yra vadinama mirtininkų grupe. Šiame straipsnyje aptarsime visus Lietuvos rinktinės laukiančius varžovus.

Pirmasis oponentas – Senegalo krepšininkai

Ši Afrikos atstovė yra laikoma silpniausia grupės komanda, na bent nemokami statymai už ją nesiūlomi, todėl spėjama, kad čia Lietuvos rinktinė turėtų susitvarkyti be didesnio vargo. Senegalo šansai prasibrauti į atkrintamąsias dar labiau sumenko po to, kai komandai atsisakė padėti abu šios šalies krepšininkai rungtyniaujantis Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Be to, komandoje taip pat nebus ir buvusio Vilniaus „Ryto“ legionieriaus Calvinu Hannah, kuris dar praėjusį sezoną puikiai žaidė Eurolygoje.

Ryškiausias Senegalo rinktinės žaidėjas šiame čempionate turėtų būti Maurce‘as Ndouras iš Valensijos „Basket“ klubo. Tai išties puikus vidurio puolėjas, tačiau klausimas ar jis išties toks geras, kad sudarytų problemų Jonui Valančiūnui ir Domantui Saboniui.

Sunki kova su Australijos rinktine

Australijos rinktinė – išties kietas riešutas, o su jais lietuviai turi nesuvestų sąskaitų dar nuo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ketvirtfinalio. Tuomet australai tiesiog sutriuškino Jono Kazlausko treniruojamą ekipą.

Išties australai prieš keletą mėnesių į pasaulio čempionatą dėjo tikrai dideles viltis. Tiesa, dabar situacija jau šiek tiek pasikeitė, o tai lėmė Beno Simmonso apsisprendimas.

„Philadelphia 76ers“ klubo žvaigždė iš pradžių ketino vykti su komanda į pasaulio pirmenybes, bet vėliau apsigalvojo motyvuodamas tuo, jog nespės pasiruošti naujajam NBA sezonui. Tai be abejo susilpnino australus, bet nepaisant to šios komandos nurašyti anksčiau laiko tikrai negalima.

Itin nukraujavę kanadiečiai

Vasaros pradžioje Kanados rinktinė buvo laikoma viena iš viso čempionato favoričių. Visgi, dabar situacija yra pasikeitusi tiesiog kardinaliai. Buvo planuojama į pirmenybes vežtis 10 NBA žaidėjų, o greičiausiai jų bus vos du.

Statymai kanadiečiams prognozavo pirmą vietą grupėje, tačiau dabar jau kyla klausimų ar ši komanda apskritai gali patekti į atkrintąmasias.

Nors ir labai nukraujavusi, tačiau garsių pavardžių Kanados rinktinė savo sudėtyje vis tik turi. Tad su šiais oponentais lietuviams teks skaitytis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių