Parduotuvėje „Tikra“ Gargžduose – tikri produktai imunitetui stiprinti

Parduotuvėje „Tikra“ Gargžduose – tikri produktai imunitetui stiprinti

Koronaviruso pandemija privertė susimąstyti, kaip išvengti šios ligos, kaip stiprinti savo sveikatą pačiu niūriausiu, darganotu metų laiku. Gargžduose, prekybos centre „Maxima XX“, duris neseniai atvėrusi natūralaus maisto krautuvėlė „Tikra“ siūlo išskirtinius pačių gaminamus produktus, kurie puikiai tinka peršalimo, virusinių ligų prevencijai.

„Užėję į „Tikra“ parduotuvėlę įsitikinsite, kad jūsų dėmesį patrauks išskirtinių natūralių produktų įvairovė. Juos gaminame atsakingai: visada konsultuojamės su sveikos gyvensenos šalininkais, dietologais, technologais. Naują produktą pirmiausia bandome patys, paskui mūsų komanda, o tada pasitvirtiname ir paleidžiame į prekybą“, – paaiškina įmonės vadovas ir įkūrėjas. Jo duomenimis, prasidėjus koronaviruso pandemijai, visose „Tikra“ parduotuvėse, taip pat ir Gargždų, išaugo pirkėjų domėjimasis imunitetui stiprinti skirtais produktais, taip pat šoktelėjo ir jų pardavimai. Įmonės vadovas sako, kad krautuvėlės išskirtinumas – kokybiški maisto produktai, kurie yra be pridėtinių konservantų ir kitų priemaišų. „Mūsų tikslas – kad produktas būtų naudingas sveikatai“, – akcentuoja įmonės savininkas.

Gargždiškė Erika Būdvytienė, sutikta parduotuvėlėje „Tikra“, sakė, kad čia lankosi jau ne pirmą kartą: „Išbandžiau „Imunitetą“, skaidulų mišinius „Šluota“ bei šaltalankių ir kanapių aliejų mišinį. Patiko ir visai mano šeimai, planuoju savo draugams iš šios parduotuvėlės nupirkti kalėdinių dovanėlių.“

Parduotuvės įkūrėjas irgi sako vartojantis savo parduodamą produkciją – ir „Imunitetą“, ir aliejus. „Rekomenduoju naujausią mūsų kūrinį – kanapių ir moliūgų aliejų mišinį. Prekiaujame ir išskirtiniu produktu, kurio Lietuvoje daugiau nėra kur nusipirkti, – šaltalankių ir kanapių aliejų mišiniu. Sveikai ir teisingai maitindamasis išsigydžiau daugumą ligų – ir stuburo, ir skrandžio bėdas“, – asmenine patirtimi dalijasi įmonės vadovas.


Imunitetui stiprinti parduotuvėje „Tikra“

 • Natūralus šviežiai spaustas aliejų iš šaltalankių ir kanapių mišinys

  Tai maistas ir vaistas viename. Šis aliejų mišinys – koncentruotas vitaminų, antioksidantų ir kitų naudingų medžiagų šaltinis. Ypač padeda esant uždegiminiams procesams, stiprina organizmą, didina atsparumą infekcijoms ir virusams. Jį galima vartoti gaminant maistą, taip pat galima naudoti kaip profilaktikos priemonę, kasryt išgeriant po valgomąjį šaukštą nevalgius.

 • Produktas „Imunitetas“

  Tai visiškai natūrali, pirkėjų pamėgta priemonė, kurios sudėtyje – 100 proc. natūralus vitaminas C ir imbieras. Imuniteto mišinio reguliarus vartojimas stiprina imunitetą, suteikia energijos, gerina kraujotaką, aprūpina organizmą būtinu deguonimi, vitaminais ir mineralais, lengvina peršalimo simptomus, sumažina galvos ir raumenų skausmus, mažina insulto riziką, gerina medžiagų apykaitą, normalizuoja virškinimą.

 • Natūralūs eteriniai aliejai

  Tai puiki natūrali dezinfekcinė priemonė. Eteriniai aliejai naikina bakterijas, grynina ir gaivina orą, gerina bendrą savijautą. „Tikra“ siūlo įvairių natūralių kvapų – arbatmedžio, pušų, šaltmėtės, citrinos ir kt. Maišydami kvapus tarpusavyje, galite išgauti nepakartojamą nuosavą namų kvapą.

 • Skaidulų mišiniai „Šluota“ ir „Ryto energija“

  Sveikas organizmas prasideda nuo sveikos virškinimo sistemos. Kasdienis skaidulų vartojimas normalizuoja medžiagų apykaitą, skatina virškinimą, valo žarnyną, padeda geriau pasisavinti maistines medžiagas, gerina bendrą organizmo savijautą.


Prekių įsigyti galite parduotuvėje „Tikra“, PC „Maxima“, Klaipėdos g. 37, Gargždai, taip pat ir internetu www.viskastikra.lt


Taip pat skaitykite:

2021-ųjų biudžetas. Koks jis ir kaip bus panaudoti pinigai?
Informacija dėl kelių priežiūros seniūnijose žiemos metu
Dar nepateikei pasiūlymo? Nelauk, juk tikrai turi nerealią idėją!
Tūba pasitarnavo mokyklos iškabai
Už karantino taisyklių pažeidimus slegiančios baudos, bet susilaikyti sunku
Speigas aušino pandemiją, tačiau be aukų neapsiėjo
Brožių bendruomenę išgarsino socialinis verslas
Improvizacija – „Močiutės košė“
Intymių žaidimų saugumo pradžiamokslis

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Grokime atsakingai

Dėl pasitraukusių dviejų ministrų Italijos Vyriausybė krizėje; po…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook