Prisidėkime visi prie pagalbos rajono smulkiajam verslui

Jau beveik savaitė visa šalis tarsi sustojusi. Sustojęs ir mūsų rajonas. Susidūrę su pavojinga liga, mes ėmėmės beprecedenčių priemonių, kad suvaldytumėme koronaviruso plitimą. To reikia, nes nėra nieko svarbiau už mūsų ir artimųjų sveikatą bei gyvybę.

Tačiau klestintis ir kūrybiškas Klaipėdos rajono vidutinis ir smulkusis verslas šiomis dienomis merdi. Juk ne tik stambus verslas ar didelės bendrovės – svarbūs mūsų šalies ekonomikai. Ne ką mažiau svarbūs ir ūkininkai, kasdien mūsų stalui tiekiantys patį šviežiausią maistą. Žmonės, dirbantys su individualia veikla. Visi tie, kurie prie mūsų gerovės ir valstybės biudžeto prisideda sunkiu darbu.

Džiugu, kad smulkieji verslininkai reaguoja į esamą situaciją – kepyklėlės siūlo šviežią duoną, nors anksčiau jos nekepė; kavinės kviečia maistą išsinešti, jį pristato į namus ir kt. Pagarbos vertos pastangos! Tai ne dėl pelno! O dėl darbo vietų išsaugojimo, dėl noro išlaikyti tai, ką sukūrė.

Tačiau be Jūsų jiems nepavyks. Tik kartu mes galime padėti išsaugoti taip sunkiai kurtas darbo vietas. Tad padėkime mažiesiems rajono verslams ištverti šį sunkmetį. Pasitarkime savo šeimose. Gal galite pirkti šalia namų esančioje krautuvėlėje ar kepyklėlėje, o gal iš ūkininko? Aš jau tą darau, tą daro ir mano komanda. Juk toks paprastas mūsų apsisprendimas galbūt padės išlaikyti darbo vietą mūsų kaimynui, draugui, artimajam.

Juk mūsų istorija jau ne kartą parodė, kad esame vieningi, atkaklūs, supratingi ir atjaučiantys. Neabejoju – kartu įveiksime ir šią ligą.

Bronius MARKAUSKAS

Klaipėdos rajono meras


Taip pat skaitykite:

Muziejuje – kelionė dramatiškais partizanų takais
Gargždų gimtadienyje – automobilių paroda
Pašto kasdienybė: nuo keistų dėžučių iki laukiančių skaitytojų
Koronavirusas iš rajono dar neatsitraukė:  išlikite budrūs, atlikite testus
Medis – ne skelbimų lenta
Girkališkė į šventę atėjo su Cibute
Gargždų autobusų stotis stebins cilindro forma

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Supratimo: žmogui ir paukščiui

Ryšys su gamtos pasauliu mums…

Plačiau »

Virginija LAPIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook