Rajono Savivaldybėje – koronaviruso atvejai

Antradienio duomenimis, patvirtinti vienas užsikrėtimo koronavirusu atvejis Klaipėdos rajono savivaldybės administracijoje. 6 darbuotojai saviizoliacijoje, tačiau Savivaldybės darbas dėl to nesutrinka. Paslaugos nuotoliniu būdu ir toliau teikiamos. Dar vienas COVID-19 užsikrėtimo atvejis registruotas ir Dovilų seniūnijos darbuotojui.

„Savivaldybėje dezinfekuotos patalpos. Esame iš esmės pakeitę darbo tvarką, kad būtų atskiriami darbuotojų srautai, ir laikomės visų saugumo rekomendacijų, todėl Savivaldybės darbas nesutriko“, – sako Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Artūras Bogdanovas.

Klaipėdos rajono savivaldybė deda visas pastangas, siekdama užtikrinti darbuotojų saugumą. Darbuotojai yra aprūpinti kaukėmis, koridoriuose sumontuotos talpos su dezinfekciniu skysčiu. Taip pat Ekstremaliųjų situacijų komisija yra priėmusi sprendimą dėl darbo organizavimo. Darbuotojų yra prašoma pajutus bet kokius simptomus – karščiavimą, kosulį, nevykti į darbą.

Srautai paskirstomi taip, kad būtų užtikrintas kuo mažesnis fizinis kontaktas. Kabinetuose rekomenduotina dirbti tik po vieną žmogų, o visi, kurie gali, prašomi dirbti nuotoliniu būdu.

Lietuvoje paskelbus karantiną, nuo lapkričio 3 d. Savivaldybėje ir seniūnijose gyventojai aptarnaujami nuotoliniu būdu. Teikti prašymus, gauti konsultacijas galima el. paštu savivaldybe@klaipedos-r.lt.

Taip pat gyventojai konsultuojami telefonu (8 46) 21 11 16. Be to, dokumentus galima palikti ir Savivaldybės pašto dėžutėje, kuri pakabinta šalia įėjimo į Civilinės metrikacijos salę.

Gyventojai kviečiami naudotis ir elektroninėmis paslaugomis. Paslaugose pagal gyvenimo atvejus galima pateikti prašymus dėl išmokų, registruoti santuokas, deklaruoti gyvenamąją vietą, registruoti vaiko gimimą ir kt. O paslaugose pagal sritis išsiimti leidimus statyti, rekonstruoti statinius, licencijas mažmeninei prekybai ir kt.


Taip pat skaitykite:

A. Balnionienė: mūsų siekis – darniai vystoma rajono infrastruktūra
Kviečiame originaliai puošti lauko erdves: šventinę nuotaiką galime kurti ir patys
Vietos politikai neišdrįso pasididinti išmokų
Ant Tarybos posėdžio pjedestalo – politikų elgesys
Kai nejauti simptomų, tačiau sergi liga, galinčia sukelti vėžį
Geležinkelį iš Girulių kelia į Gargždus?
Doviliškė romanų autorė nestokoja drąsos kurti
Gargždiškio aistra – muzika ir fotografija
„Minijos“ progimnazijos pradinukai domisi senaisiais amatais
„Įgytos žinios mane praturtino kaip žmogų“, –  teigia Ernsto Vicherto premijos laureatas Lukas Rimkus
Gerbi kitą – gerbi save
Virtualus eglės įžiebimas
Kalėdos pro kultūros langus

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Tik eglių žibėjimas

Miestuose statomų kalėdinių eglių tema…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook