Rinkimų karštinėje – debatai

Praėjusį penktadienį Gargžduose lankėsi Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė su komanda, vedusia mokymus Gargždų rinkimų apygardos komisijos nariams.

„Toks L. Matjošaitytės vizitas Gargžduose buvo pirmą kartą. Man pačiam buvo staigmena. Ta proga buvo suorganizuotas ir jos bei komandos apsilankymas Savivaldybėje, kur susitiko su Klaipėdos rajono savivaldybės meru Broniumi Markausku“, – pasakojo Gargždų rinkimų apygardos komisijos pirmininkas Zigmas Bitinas. Jis informavo, kad vėliau vyko 2-2,5 val. trukę mokymai Gargždų muzikos mokykloje, kur komisijos nariams buvo primenami visi reikalavimai, taisyklės, darbo su rinkimų programa ypatumai. Kalbėta ir apie jau 2020-ais metais vyksiančius Seimo rinkimus.

Priminsime, jog Gargžduose rinkimai dėl vienos Seimo nario vietos vyks jau rugsėjo 8 d., nes meras Bronius Markauskas atsisakė mandato, kad galėtų eiti mero pareigas Klaipėdos rajone. Į Seimą kandidatuoja 10 kandidatų. „Vakar jie burtų keliu buvo suskirstyti į du pogrupius. Šį penktadienį Gargždų kultūros centre bus filmuojami kandidatų debatai. Filmuos konkursą laimėjusi televizija „TV7“. Vėliau bus rodomos transliacijos rugsėjo 2 ir 3 d. per „TV7“, 20.15 val.“, – informavo Z. Bitinas.

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ taip pat organizuoja kandidatų debatus Gargždų rinkimų apygardoje. Jie vyks rugsėjo 4 d. Gargždų kultūros centre nuo 18 iki 20 val. Tai bus viešas renginys, visi kviečiami dalyvauti.

Į Seimą Gargždų vienmandatėje apygardoje kandidatuoja: Vaclovas Dačkauskas, Raimundas Daubaris, Kazimieras Juraitis, Gintautas Kniukšta, Kristupas Augustas Krivickas, Ligita Liutikienė, Rasa Petrauskienė, Martynas Pocius, Valdas Rimkus, Justas Ruškys.

Agnė ADOMAITĖ


Taip pat skaitykite:

2021-ųjų biudžetas. Koks jis ir kaip bus panaudoti pinigai?
Informacija dėl kelių priežiūros seniūnijose žiemos metu
Dar nepateikei pasiūlymo?  Nelauk, juk tikrai turi nerealią idėją!
Nedarbo lygis yra  rekordiškai išaugęs
Politikas nepripažįsta pažeidęs karantiną: esą tai persekiojimas
Kaimo bendruomenės: karantine ilgimasi gyvo bendravimo
Tarpininkai tarp praeities, dabarties ir ateities
Tautodailininko Užgavėnių personažų kaukės
Kretingališkės papuošalai – stilingoms moterims
Ievos Simonaitytės muziejus laukia rožių sodinimo šventės
„Galėčiau klonuotis į tris, ir visi trys turėtų ką veikti“, –
Žiedinės ekonomikos kryptis kilstels rinkliavos kartelę
su kelionių vadove Monika Vasyliene

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kai galai nesurišti

Žiemos šaltis surakina ir vėl…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook