2020 Liepos 04
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Rinkimų karštinėje – debatai

Praėjusį penktadienį Gargžduose lankėsi Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė su komanda, vedusia mokymus Gargždų rinkimų apygardos komisijos nariams.

„Toks L. Matjošaitytės vizitas Gargžduose buvo pirmą kartą. Man pačiam buvo staigmena. Ta proga buvo suorganizuotas ir jos bei komandos apsilankymas Savivaldybėje, kur susitiko su Klaipėdos rajono savivaldybės meru Broniumi Markausku“, – pasakojo Gargždų rinkimų apygardos komisijos pirmininkas Zigmas Bitinas. Jis informavo, kad vėliau vyko 2-2,5 val. trukę mokymai Gargždų muzikos mokykloje, kur komisijos nariams buvo primenami visi reikalavimai, taisyklės, darbo su rinkimų programa ypatumai. Kalbėta ir apie jau 2020-ais metais vyksiančius Seimo rinkimus.

Priminsime, jog Gargžduose rinkimai dėl vienos Seimo nario vietos vyks jau rugsėjo 8 d., nes meras Bronius Markauskas atsisakė mandato, kad galėtų eiti mero pareigas Klaipėdos rajone. Į Seimą kandidatuoja 10 kandidatų. „Vakar jie burtų keliu buvo suskirstyti į du pogrupius. Šį penktadienį Gargždų kultūros centre bus filmuojami kandidatų debatai. Filmuos konkursą laimėjusi televizija „TV7“. Vėliau bus rodomos transliacijos rugsėjo 2 ir 3 d. per „TV7“, 20.15 val.“, – informavo Z. Bitinas.

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ taip pat organizuoja kandidatų debatus Gargždų rinkimų apygardoje. Jie vyks rugsėjo 4 d. Gargždų kultūros centre nuo 18 iki 20 val. Tai bus viešas renginys, visi kviečiami dalyvauti.

Į Seimą Gargždų vienmandatėje apygardoje kandidatuoja: Vaclovas Dačkauskas, Raimundas Daubaris, Kazimieras Juraitis, Gintautas Kniukšta, Kristupas Augustas Krivickas, Ligita Liutikienė, Rasa Petrauskienė, Martynas Pocius, Valdas Rimkus, Justas Ruškys.

Agnė ADOMAITĖ


Taip pat skaitykite:

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gera, kur mes

Ką jau ką, o gražias…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook