Sportas

Šalies čempionate gargždiškiai ketvirti

Panevėžyje vyko finalinės sunkiosios atletikos jaunių iki 17 metų šalies čempionato varžybos, kuriose gargždiškiai iškovojo ketvirtą vietą.

– Jau čempionato išvakarėse trys mano sportininkai karščiavo ir negalėjo visa jėga kovoti, – sakė Gargždų vaikų ir jaunių sporto mokyklos treneris Edvardas Šauklys. – Be abejonės, būtume tarp prizininkų.

Lietuvos jaunių čempionu svorio kategorijoje iki 77 kg tapo Gargždų „Minijos“ vidurinės mokyklos moksleivis Edgaras Vincevičius, trečiąją vietą iškovojo svorio kategorijoje iki 85 kg Gargždų „Kranto“ vidurinės mokyklos moksleivis Dainius Stalmokas. Pirmą kartą tokio masto varžybose 85 kg svorio kategorijoje dalyvavo Lietuvos lengvosios atletikos rutulio stūmimo čempionas, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleivis Šarūnas Banevičius, kuris iškovojo garbingą ketvirtąją vietą. Anot trenerio E. Šauklio, tai gabus, užsispyręs ir jau žinantis, ko siekia, vaikinas, kurį treniruoja treneris Vytautas Rimkevičius. Šarūnas dabar yra Klaipėdos miesto sporto mokykloje, bet nuo šių metų rugsėjo sugrįš į Klaipėdos rajono vaikų ir jaunių sporto mokyklą, bus treniruojamas ir kito trenerio E. Šauklio. Abu treneriai ketina parengti aukšto meistriškumo sportininką.

Čempionate dar ketvirtąsias vietas svorio kategorijoje iki 56 kg iškovojo Martynas Sasnauskas, svorio kategorijoje iki 69 kg – Gargždų „Kranto“ vidurinės mokyklos moksleivis Mindaugas Genčius, kuris, anot trenerio E. Šauklio, pasiekė visus savo asmeninius rekordus. Svorio kategorijoje iki 77 kg ketvirtas buvo Gražvydas Gerulaitis, Gargždų „Kranto“ vidurinės mokyklos moksleivis.

Treneris E. Šauklys nenusimena, kad šįkart jo treniruojamų auklėtinių rezultatai kuklesni. Artimiausios jaunių sporto žaidynės vyks birželio 6-7 dienomis Klaipėdoje. Apskrities galiūnų varžybos atkeliaus gegužės 8 d. į Gargždus, ir „Kranto“ vidurinės mokyklos sporto salėje vėl bus išmėgintos jėgos.