176 sklypų kvartalui projektas paruoštas

Gera žinia Gargždų pramonės rajono 176 sklypų savininkams – Savivaldybės administracija jau atliko kvartalo vidaus kelių – žvyruotų gatvių bei lietaus nuotekų tinklų įrengimo paslaugų pirkimą.

Konkurse dalyvavo net 14 įmonių. Mažiausią kainą pasiūlė UAB „Plungės lagūna“, apsiimanti šiame kvartale pagal projektą atlikti visus darbus už 1,2 mln. eurų (su PVM). Gi didžiausia pasiūlyta kaina buvo 2,1 mln. eurų.

Tačiau kol kas neaišku, ir tai yra prasta žinia sklypų savininkams, iš kur bus gauta pinigų šiems darbams būsimųjų gyvenamųjų namų kvartale atlikti. Panašu, kad prisidėti savo lėšomis prie kvartalo infrastruktūros įrengimo savininkai nepanoro, kaip kad kvietė rajono valdžia. Savivaldybės administracijos atstovų teigimu, pirkimo sutartį su „Plungės lagūna“ buvo galima pasirašyti jau šį pirmadienį, tačiau neišspręstas statybos finansavimo klausimas. Be kita ko, pirkimo dokumentuose buvo nurodyta, kad bet kuriuo metu iki pirkimo sutarties sudarymo Administracija turi teisę nutraukti pirkimo procedūras, jei nėra šimtaprocentinio finansavimo arba numatytos ne visos lėšos darbams atlikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių