Andrius Mamontovas vasarai renkasi Lietuvą: koncertuos ypatingose šalies vietose

Praėjusią žiemą, Andrius Mamontovas surengė itin sėkmingą koncertinį turą „Vienas“, kurio metu džiugino gerbėjus 13-oje Lietuvos miestų. Šį kartą, turo tęsiniu „Vienas. Vasara“, atlikėjas aplankys dar 8 išskirtines ir nuostabiai gražias šalies vietas, kuriose scenoje pasirodys vienas – panašiai kaip 1995 m. vykusiuose solinio albumo „Pabėgimas“ pristatymo koncertuose.

Nuo lapkričio iki sausio mėnesio vykusiame ture „Vienas“ A. Mamontovas aplankė net 13 Lietuvos miestų, kuriuose surengė 14 koncertų. Organizatorių teigimu, turas buvo itin sėkmingas, nes net į 9 koncertus bilietai buvo visiškai išpirkti, o likę 5 atlikėją pasitiko pilnomis salėmis ištikimų gerbėjų. Į finalinį turo koncertą Vilniaus nacionaliniame dramos teatre bilietai buvo išparduoti akimirksniu, todėl itin išsiilgusiems sostinės klausytojams buvo suorganizuotas papildomas „pasimatymas“.

Koncertuose skambėjo vienos iš populiariausių Andriaus kūrybos dainų, kurias visuose miestuose publika dainavo kartu su atlikėju. Programa nustebino susirinkusiuosius keletu staigmenų: naujais, dar mažai kam girdėtais, muzikanto kūriniais, o taip pat automatizuoto elektromechaninio būgno akompanimentu, kuris išjudino net ir teatro kėdėse įsitaisiusius klausytojus.

A. Mamontovas ir turo organizatoriai teigia pastebėję, kad žmonės po šio turo koncertų išeidavo tarsi šiek tiek geresni, o, be to, šusnis žinučių su kvietimais koncertus surengti dar neaplankytose miestuose ir miesteliuose pastūmėjo pratęsti turą vasarą.

Turo „Vienas. Vasara“ koncertai išlaikys netradicinį formatą

Žiemą vykę koncertai leido publikai pajusti glaudesnį, jaukų ir šiltą ryšį su daugiau nei 40 metų scenoje pasirodančiu A. Mamontovu. Be orkestro, be akomponuojančios grupės – tik atlikėjas, instrumentai ir publika. Atkurti ypatingą koncertų formatą ir bendrauti su publika padėjo galimybė ant lapelių užrašyti klausimus, o pauzėse tarp dainų išgirsti dainininko atsakymus. Klausytojai nesidrovėjo pasidomėti pačiomis įvairiausiomis temomis:  apie kūrybos procesą, pavadinimų ir dainų kilmę ar asmeninį gyvenimą. Pasitaikė ir net labai intriguojančių klausimų: „Pavyzdžiui, Alytuje klausė, ar žinau, kiek žmonių mylėjosi per dainą „Laužo šviesa“. Atsakiau, kad labai džiaugiuosi galėdamas pagerinti demografinę situaciją.“ – juokavo A. Mamontovas.

Vasarą vyksiantys koncertai bus tokio paties formato, itin jaukūs ir romantiški, tačiau skirsis tuo, kad vyks po atviru dangumi. Klausytojai turės galimybę muzika mėgautis įsitaisius ant pievoje pasitiestų pledų.

Koncertai vyks ypatingose Lietuvos vietose

Turo „Vienas. Vasara“ koncertų kodą užmins skirtingos ir išskirtinai nuostabios Lietuvos lokacijos: Drevernos uostas ant Kuršių marių kranto, Kauno jachtklubas, istoriniai dvarai. Verta paminėti, kad pirmasis turo koncertas vyks Druskininkų pašonėje stūksančiame Leipalingio dvare liepos 6 dieną, tad į šį pasirodymą susirinkusi publika turės unikalią progą himną giedoti kartu su Andriumi.

Visos solinio Andriaus Mamontovo koncertinio turo „Vienas. Vasara“ datos ir lokacijos:

  • Liepos 6 d. –  Leipalingio dvaras, Druskininkai;
  • Liepos 20 d. – Molėtų vasaros estrada;
  • Liepos 27 d. – Pakruojo dvaras, Pakruojo raj.;
  • Rugpjūčio 3 d. –  Ilzenbergo dvaras, Rokiškio raj.;
  • Rugpjūčio 9 d. – Anykščių vyno gamyklos kiemas;
  • Rugpjūčio 10 d. – Drevernos uostas, Klaipėdos raj.;
  • Rugpjūčio 17 d. – Birštono vasaros estrada;
  • Rugpjūčio 24 d. – Kauno jachtklubas.

Daugiau informacijos ir bilietų ieškokite: bilietai.mamontovas.lt.

Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių