Apleistą pastatą pažadėjo aptverti apsaugine tvora

Į „Bangos“ redakciją kreipėsi Monika Vilkienė, kuri atkreipė dėmesį į apgailėtinos būklės Vėžaičiuose esantį pastatą. „Miestelio jis tikrai nepuošia, kam jis priklauso?“ – teiraujasi moteris ir pabrėžia, jog langai jau byra vaikams beveik ant galvų.
Paprašyta patikslinti adresą moteris informavo, kad jis yra tikriausiai Gargždų g. 29, kur parduotuvė „Aibė“. Tik čia šalia esantis pastatas, medicinos punktas įsikūręs pirmame aukšte. „Banga“ kreipėsi situacijos paaiškinimo į Klaipėdos rajono savivaldybę. „Vėžaičių seniūnas Alvydas Mockus informavo, kad nufotografuotas pastatas priklauso Turto bankui“, – atsakė Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėja Ernesta Badalova.
VĮ Turto banko Komunikacijos skyriaus komunikacijos konsultantė Jolita Skinulytė-Niakšu „Bangą“ informavo, kad šiam pastatui yra vykdoma nuolatinė techninė priežiūra, atsižvelgiant į techninio prižiūrėtojo išvadas, atliekami būtiniausi darbai. „Reaguodami į Jūsų skaitytojos laišką, vakar (birželio 7 d.) atlikome neeilinę pastato konstrukcijų apžiūrą. Jos metu nustatyta, kad pastatas nekelia grėsmės gyventojams, tačiau, atsižvelgdami į gyventojų susirūpinimą, dalį pastato aptversime apsaugine tvora. Šis pastatas šiuo metu ruošiamas pardavimui, todėl papildomų investicijų pastato remontui nėra numatyta. Preliminariai planuojama, kad pardavimui pastatas bus paruoštas šių metų pabaigoje, tačiau dedamos pastangos, kad tai įvyktų kiek galima greičiau“, – teigė J. Skinulytė-Niakšu.

Agnė ADOMAITĖ
Skaitytojos nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių