„Bangos“ palapinėje – prenumeratorių gausa

„Bangos“ redakcijos kolektyvas (iš kairės): A. Adomaitė, Gabrielė Čiunkaitė, Virginija Lapienė, Raimonda Pareigienė, Augustė Jašinauskienė, Renata Nekrošienė, Laima Šveistrytė, Daiva Kazragienė ir Ieva Martinkutė.

Tradicinė Obuolių šventė praėjusį šeštadienį gyventojus viliojo ne tik gardžiais pyragais, nuotaikinga muzika, bet ir „Bangos“ prenumerata.
Šventėje skaitytojai tradiciškai galėjo užsiprenumeruoti laik­raštį už mažesnę kainą, pabend­rauti su redakcijos darbuotojais, išsakyti savo lūkesčius, pastebėjimus. Dėkojame kiekvienam apsilankiusiam, gerą žodį pasakiusiam. „Bangos“ redakcijos kolektyvas prenumeratorius taip pat vaišino pyragais, gardžia obuoliene, dovanojo kryžiažodžių, išrinko socialiniame tinkle „Facebook“, „Bangos“ paskyroje, skelbto gardžiausio pyrago nuotraukų konkurso nugalėtojus.

„Bangos“ laikraščio skaitytojai Vandai Majauskienei, dalyvavusiai pyrago nuotraukos konkurse, atiteko redakcijos prizas – termosas.


Temos atliepia poreikius
Vieni iš pirmųjų į „Bangos“ palapinę užsukę Marija ir Benediktas Jurjonai teigė jau dešimtmetį prenumeruojantys „Bangą“. „Visada užsisakome per Obuolių šventę, o anksčiau užsisakydavome pašte. Jau penktadienio vakarą, maždaug 21 val., gauname laikraštį ir iškart pradedame skaityti. Perskaitome viską nuo pradžios iki galo. Labai mylime „Bangą“, – gražių žodžių negailėjo Marija ir Benediktas.
„Banga“ tikrai nebrangi, todėl, žinoma, kad užsiprenumeravau“, – sakė Ramutė Sirutienė, buvusi ilgametė Klaipėdos rajono švietimo centro direktorė. Paklausta, ar pasigenda kokių nors temų laikraščio puslapiuose, atsakė: „Viskas „Bangoje“ subalansuota. Dirba profesionali komanda, o publikacijos atliepia įvairius skaitytojų poreikius.“
Kad prenumeruoti „Bangą“ Obuolių šventėje labai patogu, patikino ir Lietuvos tautodailininkų sąjungos Žemaitijos skyriaus Gargždų sekcijos pirmininkė Rita Riaukė: „Taip galima ne tik laikraštį užsisakyti, bet ir pabendrauti su kolektyvu. O skaitytojams įdomu viskas: ir parodos, ir renginiai, ir valgiai. Tik rašykite!“
Ne vienas skaitytojas patikino, kad „Bangos“ skaitymas jau yra tradicija, perduodama iš kartos į kartą. Anot Birutės Jokubauskienės, jos tėvai prenumeruodavo „Bangą“, o dabar – ji. „Laikraštį visada skaitome nuo paskutinio puslapio. Pradedame nuo pramogų, receptų, o pabaigiame „Kaleidoskopu“, kuris dažniausiai būna pirmame puslapyje“, – sakė Birutė.


Rūpi rajono aktualijos
Nuolatinis „Bangos“ prenumeratorius – Gargždų miesto garbės pilietis Vladislovas Stasaitis: „Man įdomu viskas, kas rašoma apie Klaipėdos rajoną, Gargždų miestą. Kai aprašomi draugai, pažįstami, visada malonu paskaityti. Man rūpi, kaip vystosi, kaip plėtojamas mūsų kraštas, kaip viskas keičiasi. Prisimenu, kaip buvo anksčiau, galiu palyginti.“
Ilgametė pedagogė Verutė Nekrevičiūtė šeštadienį taip pat neaplenkė „Bangos“ palapinės Obuolių šventėje: „Esu nuolatinė skaitytoja. Man patinka skaityti apie gerus dalykus. O blogos naujienos nebesiskaito. Kai tokių paskaitai, pasijunti blogai. O kai kalba sukasi apie pozityvius dalykus, iškart kitokia nuotaika, nusiteikimas.“
Buvęs Gargždų „Minijos“ progimnazijos direktorius Antanas Jacikas su žmona Jadvyga – taip pat prenumeratorių gretose. Gargždiškė Sigita Šmikienė pasakojo, kad skaityti „Bangą“ įprato dar dirbdama Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje, o dabar, kai yra senjorė, laikraštį prenumeruoja.
62 metus Gargžduose gyvenanti Jadvyga Slušnienė akcentavo skaitanti viską, tik rek­lamų nemėgstanti. „Žurnalistų straipsniai nuostabūs, skaitau ir gėriuosi. Mane dukra nori išsivežti gyventi į Vilnių, o aš niekur kraustytis nenoriu: man čia pat bažnyčia, turgus, kultūros namai, kinas ir svarbiausia – Minija“, – šypsodamasi pasakojo Jadvyga.


Už pyragų nuotraukas – redakcijos prizai
Socialiniame tinkle „Facebook“ „Bangos“ paskyroje paskelbtas pyragų nuotraukų konkursas sulaukė nemenko susidomėjimo. Kai kurios konkurso dalyvės feisbuke pasidalijo ne vieno jų kepto skanėsto, o net kelių nuotraukomis. Išrinktų penkių gražiausių kepinių šeimininkės pačios išsitraukė, kuriai kokia „Bangos“ redakcijos dovana atiteks. Tad trys džiaugėsi obuolio formos cukrinėmis, viena – obuolio formos žvake ir „Bangos“ rašikliais, dar viena – termosu.
„Labai dažnai dalyvauju konkursuose, o kai pamačiau šį, nusprendžiau būtinai dalyvauti. Keksą kepiau vyro gimtadieniui, receptas patikrintas, tradicinis, mano slaptas ingredientas – mineralinis vanduo“, – linksmai įspūdžiais dalijosi viena iš konkurso laimėtojų Alma Ivinskaitė.
Konkurso prizininkė Ingrida Kiudulaitė tiek šį pyragą gamino, tiek konkurse dalyvavo pirmą kartą. „Konkurse dalyvavau visai atsitiktinai, pagalvojau, o gal man šį kartą pasiseks ir atsiunčiau savo pirmą „blyną“. Pyragą kepiau norėdama kažko skanaus, greito ir taip atradau šį šedevrą“, – pasakojo pašnekovė.
O štai prizininkė Renata Šertvytienė pabrėžė, kad labai mėgsta dalyvauti „Bangos“ rengiamuose konkursuose ir laimėjusi yra ne kartą. Pyragas taip pat buvo skirtas šventei – pusseserės gimtadieniui, o jį labai pagražino gyvos gėlės ir daug įdėtos meilės.

Agnė ADOMAITĖ, Ieva MARTINKUTĖ
A. ADOMAITĖS ir Andriaus JOKUBAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių