Darbą pradeda socialinės apsaugos ir darbo ministras V. Šilinskas

Šiandien darbą pradeda naujasis socialinės apsaugos ir darbo ministras Vytautas Šilinskas. Perimdamas ministerijos vairą likusiam kadencijos laikotarpiui, jis žada užtikrinti ikišiolinių darbų tęstinumą, taip pat ketina toliau kurti kuo efektyvesnį viešąjį sektorių, paremtą institucijų darbuotojų motyvacija dirbti Lietuvos žmonėms.

„Pasitikėjimą viešuoju sektoriumi lemia viešųjų paslaugų kokybė, todėl mano pagrindinis tikslas – kad viešasis sektorius dirbtų žmonėms ir padėtų jiems. Tai reiškia, kad Lietuvos žmonės turi jausti, kad gauna daugiau, nei sumoka mokesčių. To ir imsiuosi su visa laiko patikrinta politine komanda, ministerijos darbuotojais ir mūsų pavaldžiomis įstaigomis. Iki šiol jau daug padaryta, tačiau yra motyvacija padaryti dar daugiau“, – sako ministras V. Šilinskas.

Primename, kad iki šiol politikas ėjo viceministro pareigas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, jis kuravo darbo aplinkos, darbo rinkos, darbo teisės ir socialinio draudimo klausimus. Nuo 2022 m. Valstybinio socialinio draudimo fondo tarybos pirmininkas.

Prieš pradėdamas darbą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, V. Šilinskas buvo advokatas, vienos iš didžiausių advokatų kontoros TGS Baltic buvęs asocijuotas partneris. Tarptautiniame advokatų žinyno „Legal 500“ buvo įvertintas vienu geriausių darbo teisės advokatų Lietuvoje („Raising Star“).

Baigė aukščiausio lygio vadovų magistro studijas Baltijos vadybos institute. Domisi derybomis, daug studijavo šia tema, įskaitant „Harvard Business School“.

Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių