Daugiafunkcis sporto centras Dariaus ir Girėno gatvėje – žengtas svarbus žingsnis

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia tarptautinį konkursą daugiafunkcio centro statyboms. Dariaus ir Girėno gatvėje iškilsiančiam sporto ir pramogų kompleksui būsimas rangovas turės paruošti ne tik darbo projektą, bet ir įvykdyti statybas per pustrečių metų. Per šį laiką bus įrengta visa inžinerinė infrastruktūra,komunikacijos bei iškils du statiniai – baseinas irmoderni, LKL reikalavimus atitinkanti sporto salė. Tai yra ne tik didžiausias, bet ir vienas svarbiausių projektų Savivaldybės istorijoje.

Nepilni du mėnesiai. Tiek užtruko paskelbti tarptautinį konkursą nuo priimto sprendimo daugiafunkcį sporto centrą statyti Dariaus ir Girėno gatvėje. Dėl didelės apimtiestarptautinis pirkimas skaidomas į dvi dalis, kurios apima objekto infrastruktūrą ir statinius.

„Tai – prioritetinis mūsų darbas, todėl ir pasiruošimas konkursui įvyko per rekordiškai trumpą laiką.  Ties šiuo klausimu susitelkė ne tik politinė vadovybė, bet ir Administracijos darbuotojai. Visi puikiai supranta, kad toks centras itin reikalingas. Jį pastačius bus išspręstas taip trūkstamų sporto bazių klausimas. Rajonui reikia ne tik baseino, bet ir modernios sporto salės, kad mūsų sportininkai, vaikai ir gyventojai turėtų tinkamas sąlygas sportuoti ir pramogauti“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

„Šis projektas yra tikrai milžiniškos apimties ir turbūt drąsiai galime sakyti, kad vienas laukiamiausių. Todėl aš tikrai džiaugiuosi, kad žengėme pirmąjį svarbų žingsnį link jo statybos būtent ten, kur to norėjo gyventojai, – Dariaus ir Girėno gatvėje.Tokia sporto bazė itin reikalinga ir, jei viskas vyks sklandžiai, jau po kurio laiko ja sėkmingai bus galima naudotis“, – įsitikinusi Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Pasak Administracijos vadovoSigito Karbausko, iš rangovo bus reikalaujama, kad projektas būtų įgyvendintas per 31 mėnesį.Į šį laiką įskaičiuotas ir darbo projekto parengimas. Būsimam statytojui keliama užduotis pastatyti du objektus – baseiną ir sporto salę, atitinkančią LKL reikalavimus, taip pat įrengti takus, automobilių stovėjimo aikštelę ir kitą tokiam objektui reikalingą infrastruktūrą.

„Mažai liko savivaldybių, kurios neturėtų baseino ar sporto salės.Gaila, bet ir mes esame tarp  jų. Todėl būtina kuo greičiau pradėti darbus. 25 metrų ilgio ir 4 takelių baseine bus galima ne tik plaukiotibeimokyti plaukti mūsų rajono vaikus, bet ir pasikaitinti pirčių zonoje. Na, o sporto sale galės naudotis skirtingų sporto šakų sportininkai, čia galėsime rengti ir LKL lygio krepšinio varžybas. Esu optimistas ir tikiu, kad ne tik galime, bet ir turėsime šį sporto centrą“, – teigia Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Klaipėdos rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių