Didesnės aikštelės dar nebus, o nauja žaluma džiugina

Vitos VITAITĖS nuotr.: Gargždų miesto seniūnė I. Žiedienė kartu su seniūnijos darbuotojais pasirūpino naujais dekoratyviais daugiamečiais augalais, kuriais apsodino kalnelį prie poliklinikos. Buvusius augalus galėjo pasiimti miesto gyventojai. „Taip dalindamiesi irgi skatiname bendruomeniškumą“, – įsitikinusi seniūnė I. Žiedienė.

Gargždų miestas laukia gimtadienio šventės keisdamasis ir vis labiau džiugindamas nauja žaluma.
Praėjusią savaitę prie Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centro triūsė Gargždų seniūnijos darbuotojai: buvo iškasti įvairūs neestetiškai atrodantys krūmeliai, sulyginta žemė ir pasodinti daugiamečiai dekoratyviniai augalai, tarp jų – ir gargždiškių pamėgtos beržalapės lanksvos, kurios nereikalauja ypatingos priežiūros.
„Kartu su miesto seniūnaičiais aptarėme, jog kalnelių prie poliklinikos vaizdą reikia pamažu keisti. Darome, ką šiuo metu patys galime padaryti. Žinome, kad čia gyventojams norėtųsi didesnės automobilių stovėjimo aikštelės. Bet tam reikalingi aikštės perprojektavimo darbai, kurie yra ne mūsų galioje. Mes rūpinamės aplinkos gražinimu ir tikimės, jog gargždiškiams permainos patiks“, – kalbėjo prie kalnelio pertvarkymo darbų kartu su savo komanda sutikta Gargždų miesto seniūnė Ind-rė Žiedienė.
Klaipėdos rajono savivaldybė į „Bangos“ klausimą, ar strateginiuose planuose yra numatyta aikštelės rekonstrukcija, atsakė, jog kol kas tokių ketinimų nėra. Bus siekiama, kad toje vietoje gyventojus ir miesto svečius džiugintų gražus želdinių masyvas, su valytojomis suderintas reguliarus tvarkymo/priežiūros grafikas.


„Bangos“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių