• 9 rugpjūčio, 2022
|

DRABUŽĖLIAI KŪDIKIAMS – KAI NORISI IR GROŽIO, IR KOKYBĖS

Vienas iš pirmiausių dalykų, kuriuos tėveliai ruošia savo kūdikiui, yra jo drabužių spinta. Juk parduotuvėse tiek daug mažų, žavių, žaismingų drabužėlių ir aksesuarų, kad išties sunku atsispirti ir jų nepirkti. Vis dėlto, pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ko iš tikrųjų prireiks kūdikiui ir nepulti pirkti visko iš eilės. Taip pat labai svarbu, kad drabužėliai kūdikiams ir daiktai būtų perkami iš specializuotos vaikiškų prekių parduotuvės, kuri orientuotą į kokybę ir mažylių sveikatą.

Kas svarbu perkant drabužėlius kūdikiams?

Yra keli aspektai, kuriuos reikia įvertinti ruošiantis pirkti drabužėlius kūdikiams: asortimento platumą, pasiuvimą, naudojamas medžiagas ir, be abejo, dydį.

Drabužėlių asortimento įvairovė. Mažyliams drabužėlius reikia itin dažnai keisti – kartais netgi kelis kartus per dieną (dėl seilėtekio, atsirandančių įvairių dėmių ir pan.), juos turi būti patogu rengti ir patogu dėvėti. Kūdikių drabužėliai būna labai įvairūs ir visus juos rekomenduojama įsigyti: siaustinukus, šliaužtinukus, smėlinukus, marškinėlius, pirštinaites ir kepurytes. Visų šių drabužių reikėtų turėti bent po kelis. Drabužėlius galima pirkti atskirai arba pirkti jau sukomplektuotus drabužėlių rinkinius.

Drabužėlių sudėtis ir siuvimo technologija. Geriausia, jei drabužiai pritaikyti mažiausiems ir siuvami iš aukščiausios kokybės medvilnės – su išvirkščiomis siūlėmis, kad nedirgintų mažylio odos, kad juos dėvėti būtų malonu ir patogu. Reiktų neužmiršti, kad kūdikių oda yra penkis kartus plonesnė, nei suaugusiųjų, ir ji žymiai jautresnė trinčiai bei drabužių sukeliamam diskomfortui, todėl drabužėliai turi būti itin švelnūs, minkšti, malonūs liesti. Tokiomis savybėmis dažniausiai pasižymi tik kokybiški, natūralaus pluošto drabužiai. Beje, drabužėliai turėtų būti nedažyti, kad nesukeltų neigiamos kūdikių odos reakcijos.

Drabužėlių dydis. Standartiškai kūdikiams rekomenduojama pirkti 56-62 dydžio drabužius. Tokių turėtų užtekti maždaug iki trečio mėnesio. Tačiau jeigu mažylis yra didesnis, nei įprasta jo amžiui, gali prireikti ir didesnio drabužėlių dydžio. Labai svarbu, kad apranga nevaržytų, nespaustų ir nekeltų mažyliui jokio diskomforto, todėl kartais geriau iškart įsigyti didesnius drabužėlius, nei per mažus. Reiktų neužmiršti, kad mažylis labai greitai auga ir tai, kas tinka pirmosiomis savaitėmis, gali nebetikti po mėnesio ar kelių.

Tiesa, drabužėliai kūdikiams turėtų būti kuo paprastesni, be įmantrių papuošimų (blizgučių, karoliukų ir kt.) – tokie malonesni bei saugesni mažyliams, ir patogesni tėveliams (juos paprasčiau skalbti ir prižiūrėti).

Kodėl verta pasitikėti ir išbandyti „Smėlinukas“ siūlomus drabužėlius kūdikiams?

Jei ieškote drabužėlių kūdikiams ir jums svarbu ne tik jų grožis, bet ir kokybė – apsilankykite internetinėje vaikiškų prekių parduotuvėje smelinukas.lt. „Smėlinukas“ komanda dirba vadovaudamasi svarbiomis vertybėmis: kokybe, atsakomybe ir greičiu. Tai reiškia, kad šioje parduotuvėje esantys drabužėliai ir daiktai atitinka aukščiausios kokybės standartus, asortimentas nuolat atnaujinamas ir papildomas. Visos prekės pristatomos labai greitai. Prireikus tėveliai gali sulaukti ir profesionalių patarimų.

„Smėlinukas“ bendradarbiauja su rinkoje pripažintais gamintojais, todėl drabužiai kūdikiams ir kitos prekės čia kruopščiai atrenkamos pagal medžiagas, spalvas, iliustracijas, modelius, formas ir  dizainą. Jos greitai pelno tiek mažylių, tiek jų tėvelių meilę. Čia rasite pavienių drabužėlių, drabužėlių komplektų ar rinkinių, tiek mergaitėms, tiek berniukams, ar ką tik gimusiems kūdikiams, tiek jau paaugusiems mažyliam –  kasdienai, šventėms ar įsimintinoms progoms. www.smelinukas.lt – vieta, kurioje kokybė dera su grožiu ir gera kaina.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių