Eglučių alėja prie „Minijos“ kviečia pasivaikščioti

5B klasės mokiniai prie savo klasės eglutės.

Kurti šventinę nuotaiką smagu. „Minijos“ progimnazijos bendruomenės idėja suburti mokinius puošti eglučių alėją puikiai vertina gargždiškiai, kurie čia vaikštinėja ir fotografuojasi. Tokia šventinė alėja gali tapti tradicinė.


„Minijos“ progimnazijos bendruomenei kilo mintis artėjant šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams šalia ugdymo įstaigos įrengti eglučių alėją. Už eglutes ugdymo įstaiga dėkinga jas padovanojusiai Vėžaičių girininkijai. 40 klasių – 40 eglučių. Vienos išrikiuotos palei taką, vedantį į pradinių klasių korpusą, kitos palei pagrindinį pastatą.


Kiekviena klasė savo eglutę papuošė penktadienį vidurdienį. Ant eglučių kabino ir savo rankų darbo žaisliukus, ir girliandas. „Minijos“ progimnazijos direktorius Julius Gindulis sakė, kad vakare alėja bus apšviesta. Jis pakvietė apžiūrėti technologijų mokytojų ir vaikų sukurtą kitonišką medinę eglutę laiptinėje.
„Rudenį inicijavome moliūgų alėją, o dabar – eglučių. Turbūt ji taps tradicinė“, – sakė pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė Birutė Ratkuvienė.

Laima ŠVEISTRYTĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių