Europos kelių policijos tinklo ROADPOL inicijuotos prevencinės priemonės rezultatai

2023 m. birželio 14–20 d. Klaipėdos apskrities keliuose, kaip ir visoje Lietuvoje, vyko Europos kelių policijos tinklo ROADPOL (angl. European Roads Policing Network) inicijuota prevencinė priemonė, skirta transporto priemonių vairuotojų blaivumo kontrolei. Per ją Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus ir kitų struktūrinių padalinių pareigūnai patikrino 10 729 transporto priemones, nustatė 28 neblaivius vairuotojus. Dviem iš jų gresia baudžiamoji atsakomybė.

2023-06-20 magistraliniame kelyje Šiauliai–Palanga, automobilį „Opel Meriva“ vairavusiam 1981 m. gimusiam vyrui buvo nustatytas 2,72 prom. neblaivumas. Tą pačią dieną Klaipėdos r., Gerduvėnų k., sustabdžius automobilį „Renault Clio“, jo vairuotojui gimusiam 1992 m. nustatytas 2,00 prom neblaivumas, vyras taip pat neturėjo teisės vairuoti. Kitiem vairuotojams nustatytas neblaivumas neviršijo 1,5 prom., jiems taikyta administracinė atsakomybė.

Per priemonę taip pat patikrinti 175 dviračiais važiavę asmenys, 9 iš jų buvo neblaivūs. Iš 97 patikrintų elektriniais paspirtukais važiavusių asmenų, neblaivūs buvo septyni. Nustatytas buvo ir vienas neblaivus vadeliotojas.

Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių