Gerbiami Gargždų miesto „Bangos“ prenumeratoriai,

Norime daliai Jūsų pranešti, kad šiuo metu po tėvo mirties susirgo Jums gerai pažįstamas ir mylimas „Bangos“ laikraščio išnešiotojas Pranas. Suprantame, kad rajono laikraščio laukiate su rytine kava, tačiau tikimės, kad mūsų skaitytojai yra patys geriausi ir supratingiausi žmonės. Kol Pranas serga, jį pavaduos kitas mūsų puikus laikraščio išnešiotojas Antanas. Bet Prano prenumeratos dalį jis galės išplatinti tik po to, kai laikraštį išnešios savo kvartale.

Taigi, mieli prenumeratoriai, kuriuos aptarnauja Pranas, būkite kantresni. Laikraštį tikrai gausite, tiktai šiek tiek vėliau nei įprasta. Jei nuolat kalbame, kad reikia vienas kitam padėti, kad aplinkoje trūksta bendrystės, tai dabar kaip tik tokia proga nepykti, o palinkėti Pranui sveikatos, kad jis greičiau sugrįžtų į savo darbo vietą.

Jeigu visgi pasitaikytų, kad laikraščio negausite, skambinkite tel. 45 20 65 (darbo valandomis).

Tikimės, kad mūsų laikraščio ir Gargždų prenumeratorių draugystė yra tvirta ir jokios ligos jos negali išardyti. Ačiū, kad Jūs esate ištikimi laikraščio bičiuliai.

Kaip visada, laikraštis pensininkams ir neįgaliesiems taiko 10 proc. nuolaidą nuo laikraščio kainos. Kiekvienam prenumeratoriui siūlome pasinaudoti „Bangos“ redakcijos dovana – nemokamu asmeniniu skelbimu (1 skelbimas – 3 €):

  • Užsiprenumeruoti „Bangą“ galima visuose rajono pašto skyriuose, „PayPost“ arba internetu „Lietuvos pašto“ tinklalapyje www.prenumeruok.lt.
  • „Bangos“ laikraštį gargždiškiai gali užsiprenumeruoti ir „Bangos“ redakcijoje

    (J. Basanavičiaus g. 21, Gargždai, tel.: 8 618 44050, 452474). Laikraštį užsiprenumeruoti galima su pristatymu į namus arba jį pasiimti redakcijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių