„Ignitis“ pristatė lanksčias elektros tiekimo sutartis – įsigaliotų kitų metų liepos 1 d.

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ pasiūlė nepriklausomo tiekimo sutarčių sudarymą su nauja atidėto įsigaliojimo data – 2022 m. liepos 1 d. Atidėto įsigaliojimo sutartys klientams naudingos dėl lankstumo –  elektros kainoms rinkoje nukritus, jas bus galima persirašyti palankesnėmis kainomis.

„Į antrajį liberalizavimo etapą patekę vartotojai, kurie sudarys atidėto įsigaliojimo sutartis,  gali būti visiškai ramūs. Kol jų sutartis dar nebus įsigaliojusi, šie klientai galės ją persirašyti palankesniu tarifu kainoms rinkoje nukritus. Tuo atveju, jeigu elektros kainos rinkoje pakils, klientai bus tikri, kad jų užfiksuotos kainos nekils“, – teigia „Ignitis“ Privačių klientų tarnybos vadovas Andrius Kavaliauskas.

Pasak jo, siekdamas išlaikyti savo įsipareigojimus vartotojams, „Ignitis“ kainas vartotojams formuoja atsakingai, atsižvelgdamas į didmeninių kainų lygį rinkoje, o suteiktas kainas apdraudžia. Tokiu būdu klientai, pasirinkdami fiksuotos kainos elektros sutartį, yra tikri, kad joje įtvirtintos kainos nekils.

Į šiuo metu vykstantį antrąjį liberalizavimo etapą patenka tie namų ūkiai, kurie per metus suvartoja daugiau kaip 1000 kWh elektros energijos. Jie sudaro maždaug pusę visų elektros energijos vartotojų šalyje.

„Ignitis“ nepriklausomas tiekėjas siūlo rinktis iš trijų galimų planų – mažai elektros suvartojantiems žmonėms skirto „Minimalus“, daugiau elektros buityje suvartojantiems pritaikyto „Optimalus“ ir „Išmanus“, kurio kaina keičiasi kas mėnesį ir priklauso nuo vidutinės kainos elektros biržoje.

Sudaryti „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo sutartį galima keliais būdais. Vienas iš greičiausių –  apsilankius interneto svetainėje ignitis.lt. Sutartį taip pat galima sudaryti ir daugiau nei 250 visoje Lietuvoje įsikūrusių Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyrių, o taip pat paskambinus klientų aptarnavimo telefonu +370 611 21802, arba užsukus į vieną iš „Ignitis“ klientų aptarnavimo centrų.

„Ignitis“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių