„Inno Line” kviečia į svečius: apžiūrėti modernią įmonę ir pasimatuoti darbo vietą

Korpusinius baldus gaminanti viena moderniausių regione gamyklų „Inno Line“ laikosi itin aukštų kokybės standartų, investuoja į tvarumą. Bendrovės komanda užtikrina nepriekaištingą automatizuotų įrengimų veikimą bei saugą darbe.

Naujausia SBA grupės baldų gamykla „Inno Line“ plačiai atveria duris ir kviečia ne tik pasidairyti po robotų bei naujausios įrangos pilną įmonę, bet ir prisijungti prie komandos bei karjerą pradėti čia. SBA Industrinių inovacijų slėnyje šalia Klaipėdos įsikūrusi įmonė kviečia lankytojus per atvirų durų dienas liepos 10 ir 16 dienomis savo akimis pamatyti, kaip atrodo darbo vietos ir sąlygos darbuotojams.

Ruošiasi laipsniškam atsigavimui

„Stabtelėjusi produkcijos paklausa paskatino imtis daugelio veiksmų, kad pasiektume kuo didesnį efektyvumą, taupytume kaštus, tinkamai suvaldytume procesus ir išsaugotume konkurencingumą globaliu mastu. Siekdami suvaldyti energijos kaštus, investuojame į tvarumą – ant įmonės stogo įrengėme saulės jėgainę, kuri padengs nemažą dalį elektros poreikio. Kiti komandos priimti sprendimai taip pat jau duoda vaisius ir tikimės, kad blogiausia – jau praeityje. Todėl turime būti pasiruošę paklausos atsigavimui ir kviečiame komandai pastiprinimą“, – sako „Inno Line“ vadovas Ramūnas Marozas. Pasak jo, įmonei šiuo metu labiausiai trūksta operatorių, elektrikų-automatikų, šaltkalvių, meistrų. Tokias kompetencijas turinčių darbuotojų planuoja įdarbinti ir kita SBA grupės baldų gamybos įmonė „Klaipėdos baldai“. Šiuo metu abi bendrovės siekia pritraukti bent 50 įvairios kvalifikacijos darbuotojų.

Darbo diena gamyboje – kokia ji?

Korpusinius baldus gaminanti viena moderniausių regione gamyklų „Inno Line“ laikosi itin aukštų kokybės standartų, investuoja į tvarumą. Bendrovės komanda užtikrina nepriekaištingą automatizuotų įrengimų veikimą bei saugą darbe. Tad įrengimus valdantys ir gamybos procesą prižiūrintys operatoriai čia yra vieni svarbiausių ir įgyja visokeriopos patirties – nuo techninių įrenginio valdymo subtilybių išmanymo iki kokybės reikalavimų neatitinkančio produkto pastebėjimo ir pašalinimo iš gamybos proceso. „Šias kompetencijas turinčių komandos narių darbas yra ypatingai svarbus ir atsakingas. Būtent operatoriai valdo įrangą, kuri užtikrina sklandų gamybos procesą. Galiu pasidžiaugti, kad mūsų gamykla yra itin robotizuota, tad ir įrangą valdantys mūsų operatoriai iš tiesų kompetentingi“, – pasakoja įmonės direktorius Ramūnas Marozas.

„Turime būti pasiruošę paklausos atsigavimui ir kviečiame komandai pastiprinimą. Galiu pasidžiaugti, kad mūsų gamykla yra itin robotizuota, tad ir įrangą valdantys mūsų operatoriai iš tiesų kompetentingi“, – sako „Inno Line“ vadovas Ramūnas Marozas.

Labiausiai paklausūs – operatoriai

Darbas įmonėje vyksta nenutrūkstamai, tad darbo diena prasideda pamainų pasikeitimu. Savo pamainą baigiantys operatoriai perduoda svarbiausią informaciją naujai atvykusiems kolegoms, kuriems darbo diena tik prasideda. Gavę savo pamainos gamybos užduotis, operatoriai peržiūri įrengimų parametrus, jei reikalinga – kompiuterizuotoje įrenginio sistemoje nustato naujus pagal pateiktus gaminio techninius brėžinius, taip pat prižiūri gamybos procesą. Tad kompiuterinis raštingumas ir gebėjimas skaityti techninius brėžinius – vieni svarbiausių gebėjimų operatoriui.

Įmonėje, kurioje įdiegtos naujausios technologijos ir keliasdešimt robotų, laukiami ir kandidatai, kurie neturi patirties, tačiau nori siekti karjeros arba išbandyti save naujame amplua. Gamybos vadovas Romualdas Galdikas tikina, kad naujokai prie įrengimo visada turi pagalbininką: „Naujokui į pagalbą skiriame patyrusį kolegą. Įprastai naujas darbuotojas savarankiškai valdyti įrangą išmoksta per 2–3 mėnesius, sudėtingesniems įrengimams prireikia ir daugiau laiko. Naujokas darbą pradeda stebėdamas gamybos procesą, kartais – pats atlikdamas nesudėtingas užduotis. Svarbiausia čia – smalsumas ir noras mokytis.“

Išskirtinės sąlygos darbuotojams

Dažnas įmonės svečias nustemba išvydęs modernią valgyklą, jos aplinką ir nedideles pietų kainas. Darbuotojai gali ne tik papietauti, tačiau ir nusipirkti norimų užkandžių visą parą veikiančioje savitarnos parduotuvėlėje. „Darbuotojams kasdien siūlomi tik švieži maisto produktai ir patiekalai. Įmonė kompensuoja didelę dalį patiekalų kainos. Darbuotojams telieka susimokėti už produkto vertę, tad skaniai papietauti galima ir už 2–2,5 euro“, – pasakoja „Inno Line“ personalo vadovė Milda Agafonovė. Įmonėje sudarytos patogios sąlygos ir tiems, kurie atsineša pietus iš namų: produktus jie gali saugiai palikti talpiuose šaldytuvuose, patiekalus pasišildyti mikrobangų krosnelėse. Visa ši įranga yra net keliose skirtingose darbuotojų poilsio zonose.

Personalo vadovė dalinasi, kad įsidarbinti norintys kandidatai dažnai klausia dėl aprangos. „Pačią pirmą darbo dieną visiems be išimties yra išduodami darbo drabužiai, kurie reguliariai keičiami naujais. Dažniausiai į klausimą, ką reikės atsinešti atvykstant į darbą pirmą dieną, atsakau – ateikite lydimi geros nuotaikos“, – šypsosi M. Agafonovė.

Liepos 10 ir 16 dienomis nuo 14 val. „Inno Line“ komanda gamykloje lauks besidominčių darbo ir karjeros galimybėmis. Negalinčius atvykti savo transportu, nemokamai galės atvežti įmonės autobusas. Norinčius atvykti į „Inno Line“ atvirų durų dienas arba pasinaudoti nemokama pavėžėjimo paslauga – kviečiame registruotis tel. +370 661 42 685 arba el. paštu info@innoline.lt.

Papildomos naudos ir skatinimas

SBA grupei priklausanti įmonė „Inno Line“ darbuotojams suteikia ir daugiau papildomų naudų. Pavyzdžiui, visi darbuotojai draudžiami ligos, nelaimingų atsitikimų ir kitais atvejais. Viena labiausiai naudojamų paslaugų –papildomas sveikatos draudimas, kuris sudaro galimybę apmokėti didžiąją dalį privačių gydymo įstaigų teikiamų paslaugų. O prireikus skubios pagalbos, visada jos sulauks įmonės medicinos punkte.

Visi darbuotojai turi galimybę vykti į darbą nemokamu įmonės organizuojamu transportu. Patogūs autobusai kursuoja Klaipėdos, Gargždų, Tauragės, Šilutės, Kintų kryptimis. Klaipėdos mieste autobusai sustoja pagrindinėse miesto autobusų stotelėse, kad darbuotojams būtų patogiau ir jie kelionei sugaištų mažiau laiko. Tai ypatingai aktua­lu neturintiems ar nenorintiems vykti savo transportu. Jeigu atsirastų poreikis, „Inno Line“ pasirengusi organizuoti pavėžėjimą autobusu naujais maršrutais, pavyzdžiui, iš Kretingos ar kitų aplinkinių miestų.

Įmonėje nusistovėjusiu grafiku dirbantys darbuotojai per savaitę turi vidutiniškai tris–keturias laisvas dienas, tad prireikus gali patogiai, net ir darbo dienomis, susitvarkyti asmeninius reikalus. Už pasiektus gerus gamybos rezultatus darbuotojai kas mėnesį gali gauti priedus prie atlyginimo.

Kartą per savaitę įmonė dirbančiuosius vaišina užkandžiais – siūloma nemokamai pasmaguriauti vaisiais, ledais, spurgomis ar kitais skanėstais. „Darbuotojų komandos kartą metuose tradiciškai organizuoja savo komandos formavimo renginius. Tam yra skiriama lėšų, o formatą pasirenka patys darbuotojai. Daug dėmesio skiriame savanorystei, bendruomeniškumui, tad patys organizuojame gerų darbų iniciatyvas. Po renginių visada smagiai pasibūname, pasivaišiname“, – pasakoja personalo vadovė.

SBA nuotr.: „Inno Line“ operatorius Jordanas atsakingas už gamybos įrenginių valdymą.

Karjeros kelias – kiekvienam

Sėkmės ir karjeros istorijos vos prieš 2 metus veiklą pradėjusioje gamykloje yra realybė. Visi naujokai startuoja su adaptacijos programa, kurios metu juos „lydi“ labiau patyręs kolega. Priklausomai nuo noro ir sugebėjimų, visi darbuotojai gali dalyvauti ir kvalifikacijos kėlimo mokymuose. Priklausomai nuo įgytos kategorijos didėja ir darbo užmokestis. Gamybos darbuotojai gali tapti operatoriais, vyresniaisiais operatoriais arba užimti vadovaujančias pareigas: vadovaujančio operatoriaus, meistro, pamainos vadovo.

„Inno Line“ vadovas Ramūnas Marozas kviečia aplankyti modernią ir robotizuotą įmonę tiek patirties gamyboje jau įgijusius, tiek ir norinčius įgyti naujų kompetencijų kandidatus: „Įmonės, naudojamų technologijų apžiūrėjimas ir pabendravimas su vadovais kandidatams nieko nekainuoja, bet gali turėti reikšmingos įtakos jų tolesnei karjerai. Visada pozityviai žiūrime į sugrįžtančius buvusius darbuotojus, taip pat aktyviai mokome naujokus. Tereikia domėtis technologijomis, turėti motyvacijos ir būti atviram naujovėms. Turime puikių pavyzdžių, kai pradėję dirbti gamybos darbuotojais ar operatoriais, naujokai sparčiai mokėsi ir netrukus persikvalifikavo, tapo konkrečių įrengimų specialistais, technologais ar vadovais. Tad čia laukia puikios galimybės karjeros augimui.“

 SBA nuotr.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių