Jakiškiai grįžo iš tarptautinio turnyro

Sulaukę pakvietimo į futbolo turnyrą Latvijoje, Balduonės mieste, ilgai galvojome ir visgi ryžomės vykti ir taip prisidėti prie Lietuvos futbolo 100-mečio renginių, kuriuos vykdome Jakų bendruomenėje. Tai savotiška duoklė futbolui ir bendruomenės garsinimui.

FK „Jakai“ komandos vadovas Gintautas Ramonas džiaugiasi, kad pavyko suburti ir ganėtinai pajėgią vyrų komandą, kuri visomis išgalėmis stengėsi neatsilikti nuo mūsų FK „Jakai“ moterų komandos: „ Buvome vieni tokiame tarptautiniame turnyre, kur turėjome ir vyrų, ir moterų komandas. Daug darbo, bet yra ir kuo pasigirti: moterys tapo čempionėmis, o vyrai pateko tarp geriausių turnyro 16 komandų. Tarp 40 komandų iš Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos – tai labai garbingas pasiekimas.“

Jakai mėgsta futbolą. Nuostabu, kai bendruomenė su futbolo mylėtojais randa bendrą kalbą. Taip užmezgami draugiški ryšiai. Turnyro komandos jau laukia pakvietimų atvykti į svečius.

Nuoširdžiai sveikinu vyrų ir moterų komandas su puikiais rezultatais ir dėkoju už Jakų bendruomenės centro vardo garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Kęstutis DVARIONAS

Jakų bendruomenės centro pirmininkas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių