Klaipėdos AVMI kviečia moksleivius pažvelgti, kur keliauja mokesčiai

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI), siekdama didinti jaunimo – būsimų mokesčių mokėtojų – sąmoningumą bei skatinti savarankiškai domėtis mokesčiais, kviečia 5‒8 klasių moksleivius dalyvauti VMI kūrybiniame konkurse „Kur keliauja mokesčiai?“. Konkurso nugalėtojų lauks prizai ‒ belaidės kolonėlės, išorinės baterijos ir ausinės.

„Konkurso idėja ‒ vaikai kviečiami atsiųsti savo kūrybos piešinį, nuotraukų istoriją ar kūrybinį vaizdo klipo įrašą, atskleidžiančius mokesčių naudą valstybei ir kiekvienam iš mūsų. Žinome, kad sumokėti mokesčiai patenka į valstybės biudžetą, tačiau ne visada pastebime, kaip jie keičia kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Todėl kviečiame moksleivius atidžiau patyrinėti juos supančią aplinką ir priimtinu kūrybiniu formatu papasakoti apie tai, kaip sumokėti mokesčiai sugrįžta visuomenei įvairiomis formomis“, ‒ sako Klaipėdos AVMI viršininkas Audrius Morkūnas.

Kūrybiniame konkurse dalyvauti gali 5‒8 klasių moksleiviai, atsiųsdami 1 nuotrauką, piešinį ar vaizdo klipą. Atsiųsti moksleivių darbai bus vertinami pagal darbo atitikimą temai, kūrybišką temos interpretavimą, originalumą, techninę kokybę. Nuotraukų, piešinių ar vaizdo klipų konkurso organizatoriai laukia iki gruodžio 3 d. Su sąlygomis darbams ir kitomis konkurso taisyklėmis galima susipažinti čia.

Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių