Klaipėdos rajono savivaldybė informuoja

Asociacijos „Klaipėdos regionas“ prezidentu tapo Bronius Markauskas

Asociacijos „Klaipėdos regionas“ visuotiniame narių susirinkime išrinktas naujas prezidentas. Juo tapo Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, pakeitęs Palangos merą Šarūną Vaitkų.

Jau beveik dešimtmetį dirbanti asociacija vienija net septynias regiono savivaldybes – Klaipėdą, Skuodą, Neringą, Kretingą, Palangą, Šilutę ir Klaipėdos rajoną. Per tą laikotarpį įgyvendintas ne vienas tarptautinis projektas, davęs nemažai naudos Klaipėdos regionui. Tai pagrindinis asociacijos tikslas – dirbti bendrai ir ieškoti kiekvienos savivaldybės stipriųjų pusių, kurios leistų regionui sparčiai vystytis.

Todėl buvo parengta Klaipėdos regiono specializacijos strategija. Kalbama ir apie užsienio investicijų pritraukimą, nes regionas yra patrauklus dėl šalia esančios jūros. Tokia asociacija, kuri vienija net kelias savivaldybes, yra vienintelė šalyje ir yra pristatoma kaip gerasis savivaldybių pavyzdys, kai dėmesys yra sutelktas ne į konkrečią savivaldybę, o žiūrima plačiai į visą regioną, jo galimybes ir perspektyvas.

„O tos perspektyvos yra tikrai plačios. Pavyzdžiui, plėtojant turizmo srities galimybes ar kuriant vieningą viešojo transporto sistemą. Visi šie planai ir sumanymai turi tapti realybe, nes taip didinsime savo, kaip regiono, konkurencingumą ir pritrauksime ne tik daugiau turistų, bet ir suteiksime patogesnes paslaugas savo gyventojams“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Dar galima registruotis į Savivaldybės kompensuojamas stovyklas

Dar liko vietų Klaipėdos rajono savivaldybės iš dalies kompensuojamose vaikų vasaros stovyklose. Kviečiame registruotis!

Atkreipiame dėmesį, kad vienam vaikui finansuojama tik viena pasirinkta stovykla, nepriklausomai nuo jos tipo. Galima kompensacijos suma – 40 arba 80 proc. stovyklos kainos.

Visas stovyklas ir daugiau informacijos rasite https://ugdymas.klaipedos-r.lt/stovyklos.

Konsultacijas teikia Švietimo ir sporto skyriaus patarėja Vilma Gudzevičienė telefonu +370 658 88 796 arba elektroniniu paštu vilma.gudzeviciene@klaipedos-r.lt.

Kviečiame teikti prašymus Klaipėdos rajono žemės ūkio ir kaimo plėtros rėmimo programos finansinei paramai gauti

Klaipėdos rajono žemės ūkio ir kaimo plėtros rėmimo programos lėšos skiriamos ūkininkams, žemės ūkio bendrovėms, asociacijoms, žemės ūkio kooperatyvams, žemės ūkio subjektams, įregistravusiems ūkininko ūkį ar žemės ūkio valdą Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje, žemdirbius vienijančioms organizacijoms, veikiančioms Klaipėdos rajone (toliau tekste – Paramos gavėjai), siekiant skatinti žemės ūkio ir kaimo plėtrą Klaipėdos rajone.

Programos tikslas – finansiškai remti Paramos gavėjus, jų plėtrą, sudaryti sąlygas tobulėjimui, padėti nelaimingų atsitikimų atvejais (gaisras, potvyniai, ūkinių gyvūnų ligų protrūkių metu patirti nuostoliai ir kt. nelaimių atveju, kurių nekompensuoja kitos institucijos), skatinti Paramos gavėjus plėsti ir modernizuoti žemės ūkį, taikyti inovacijas, didinti žemės ūkio konkurencingumą, sudaryti tinkamas sąlygas infrastruktūros plėtrai, gerinti aplinkos apsaugą, skatinti kooperaciją, ekologinį ūkininkavimą, trumpųjų maisto tiekimo grandinių vystymą.

Informacija, kam programos lėšos gali būti skiriamos, skelbiama Savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt.

Daugiau informacijos suteiks Žemės ūkio skyriaus vyr. specialistė Akvilė Bazilienė tel. 8 698 28 165, el. paštu akvile.baziliene@klaipedos-r.lt arba skyriaus vedėja Aurelija Latakienė tel. 8 677 53 504, el. paštu aurelija.latakiene@klaipedos-r.lt.

Išasfaltuota Tilto gatvė Gargžduose

Baigti Tilto g. Gargžduose asfaltavimo darbai. Nauja danga paklota nuo sankryžos su J. Basanavičiaus gatve iki tilto per Minijos upę.

Rangovas dar tvarkys nuovažas, tačiau dėl šių darbų eismas ribojamas nebus.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių