• 20 gegužės, 2022
|

Klaipėdos rajonui kitąmet nestigs įkvėpimo

Asmeninio archyvo nuotr.: astrologė J. Jurkynienė prognozuoja, kad 2022 m. Klaipėdos rajonui ir miestui nestigs šviesos, pakilimo ir įkvėpimo, jei tik nekils prieštaravimų tarp valdžios ir gyventojų, bus jaučiamas nuoširdus rūpestis vienų kitais, daromi geri darbai, žmogus jausis saugus ir reikalingas.

Kasmet kintantis skaitmuo kalendoriuje žymi laiko sandūrą, kai kiekvieno dėmesys krypsta į ateitį, naujus tikslus ir pasiekimus. „Gyvename įdomiame pastarųjų ketverių metų pereinamajame periode, kuris prasidėjo 2020-ųjų metų pabaigoje, kai kinta žmonijos sąmonė, pasaulis ir jo vertybės, vyksta istorijos kaita. Artimiausius 19 metų dar vyks ryškus socialinis lūžis, vedantis mus į naują gyvenimo kokybę“, – teigia Klaipėdos rajone gyvenanti astrologė Jolanta Jurkynienė, „Jaunaties Svaja“ įkūrėja, savo veiklos praktikoje taikanti ir numerologijos, aroma­psichologijos žinias.

Kaip pasitikti 2022-uosius metus?
Sutinkant kalendorinius 2022-uosius metus dar bus Baltojo metalinio Jaučio metai pagal kinų tradiciją, globojami senovės baltų Arklio totemo bei Saturno planetos. Lydės pozityvi, autoritetinga, romantiška, aktyvi nuotaika. Gruodžio 31 d. palanki kūrybai, vandens procedūroms, dvasinėms praktikoms. Verta pasitikti metų sandūrą pirmiausia sutvarkius namus, atsikračius nebereikalingų daiktų, atsiprašius, neturint skolų, nusiteikus optimistiškai savo mintimis bei emocijomis.


Gruodžio 31 d. nuo 13.33 val. beveik parą Saulė bus karališkajame Ožiaragio laipsnyje. Idealus laikas svajoti, programuoti ateinančius metus, užsirašyti kylančias idėjas. Jau nuo pirmosios naujųjų metų dienos prasminga stebėti įvykius, savijautą 12 parų, kiekviena jų signalizuos apie mėnesio tendencijas, pavyzdžiui, 2022-ųjų metų sausio 1-oji diena atspindės viso sausio mėnesio realijas, sausio 2-oji – vasario tendencijas ir t. t.
Penktadienis – Veneros globojama diena. Norėsis atsipalaiduoti, būti gražioje ir malonioje aplinkoje, užmegzti ryšį su gamta ir iš jos pasisemti naujų jėgų gražiems santykiams puoselėti. Malonios dovanos ir skanūs patiekalai bus ypač įvertinti. Palankios šviesios, pastelinės spalvos, rožinė, žydra, taip pat juoda, tamsiai mėlyna, venkite geltonos ir žalios. Naujųjų metų sutikimo išvakarių papuošalai, akmenys – rožinis kvarcas, malachitas, mėlynas azuritas, agatas, koralai, tiks ir lazuritas, turkis; vario papuošalai, deimantai, safyrai. Vaišėms – bananai, kriaušės, žemuogės, erškėtrožių uogos, vyšnios, slyvos, gervuogės, abrikosai, cinamonas, migdolai, kakava.


Intelektualaus kūrybiškumo metai
Ką žvaigždės pasakoja apie ateinančius metus? Ko laukti, tikėtis, kam ir kaip pasiruošti?
Juodojo vandens Tigro metai pagal kinų Mėnulio kalendorių prasidės vasario 1 d. 7.46 val. Pagal lietuvių protėvių, senovės baltų, tikėjimą, naujieji metai (astrologiniai) prasidės kartu su pavasario lygiadieniu, kovo 20-ąją dieną, Saulei perėjus į Avino ženklą, 17.33 val., sekmadienį. O sulig saulės patekėjimu nuo kovo 21 d. 6.19 val. metus ims globoti Gepardo totemas, Jupiterio planeta.


2022-ieji – intelektualaus kūrybiškumo ir drąsių ambicijų metai. Seksis sąmoningoms, humaniškoms, komunikabilioms ir lanksčioms asmenybėms, nebijančioms pokyčių, naujovių, nesitaikstančioms su melu. Svarbu bus gebėti kantriai išlaukti, mokytis išgyventi, sutarti, o kartais ir pakovoti už tiesą bei laisvę, asmeninę erdvę, namus, šeimą, ypač nuo balandžio vidurio. Metai mokys žvelgti plačiau, stiprinti savivertę, pasitikėjimą savimi, nugalėti baimes, būti optimistiškiems, aktyviems, tikėti savo ir gerbti kitų pasirinkimus, puoselėti atjautą, dėkingumą, meilę gamtai, pagarbą jos ištek­liams.
Astrologė J. Jurkynienė el. p. jaunatiessvaja@gmail.com gali atsakyti, kokie metai laukia Jūsų.


Vertybės: vienybė, bendrystė, idėjos
Pasak J. Jurkynienės, 2022-ieji ir įsiklausymo į save, savasties paieškų metai, orientuoti į saviugdą, pasaulėžiūros plėtrą. Metų vertybės ir tikslai – vienybė, bendrystė, draugai, bendraminčiai, šeima, kolektyvas, vidinė laisvė, originalios idėjos, nauji ilgalaikiai tikslai. Numerologinis metų skaičius – 6. Magiškas, kuriantis, bet ir griaunantis. Svarbu galimame chaose, emocijų disbalanse išlikti žmonėmis, neprarasti vertybių, savo sąmoninga rimtimi ir išmintimi prisidėti prie pozityvios transformacijos procesų žmonijoje, žemėje. Kiekviena diena, kiekvieni metai kuria ateities paveikslą, emociją, jausmą ir materiją gyventi augančiai kartai, tautos vaikams.


Aktyvesnis metų laikas bus nuo gegužės vidurio iki spalio pabaigos. Gali iškilti naujų lyderių, gims progresyvių idėjų, projektų. Jei pavyko 2021-aisiais sukurti didesnę ar mažesnę bendruomenę, lengviau kitais metais bus veikti kartu, taikyti inovacijas, rūpintis socialine gerove, kurti gražesnę aplinką ir harmoningesnius santykius. Nuo rugsėjo vidurio palanku daugiau laiko leisti prie vandens telkinių, jūros, gamtoje, dvasingumas stip­rės kaip ir metų pradžioje. Klaipėdos rajonui ir miestui šviesos ir pakilimo, įkvėpimo nestigs, jei tik nekils prieštaravimų tarp valdžios ir gyventojų, bus jaučiamas nuoširdus rūpestis vienų kitais, daromi geri darbai, žmogus jausis saugus ir reikalingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių