Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras rengia atvirų durų dienas

Gegužės 29-31 dienomis Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras rengia atvirų durų dienas. Visus besidominčius naujausiu bei moderniausiu šalies Muzikiniu teatru kviečiame apsilankyti!

Tiek savo išore, tiek vidumi išskirtinai pajūrietiškas Muzikinis teatras kviečia į atvirų durų renginius-ekskursijas. Atvykusieji per beveik valandą trunkančią pažintį su Muzikiniu teatru apsilankys tiek teatro požemiuose, tiek dešimto aukšto bokšto terasoje, susipažins su naujomis salėmis ir jų išskirtinumais, sužinos kuo unikalus pirmasis per šalies nepriklausomybės atgavimo dešimtmečius šalyje pastatytas ir iki šiol moderniausias šalies muzikinis teatras.

Ir, žinoma, apie bangas! Banguotas ne tik Muzikinio teatro logotipas, didžiulės plokštumos primenančios bangas dengia pastato stogą, vidaus laiptai savo forma primena jūros kriauklę ir t.t. 

Didžiosios salės „Jūra“ sienų vaizdas atkartoja bangų ir vėjo nugairintą lietuvišką pajūrį. Lipdiniai ant sienų sukurti iš molio tinko, kurio naudojimas tokio didžiulio visuomeninio objekto interjere pirmasis Lietuvoje. Jam nerandama analogų ir pasaulyje. Tai novatoriška, įdomu, ekologiška.

Stebinančios ir Muzikinio teatro techninės galimybės, akustika, didžiulės, po žeme įrengtos repeticijų salės. Žemiau jūros lygio įsikūrę ir butaforai bei sceninių kostiumų sandėliai.

Įdomioji statistika: pastate panaudota 300 tonų metalo konstrukcijų, teatro administracijai įteikta 1500 skirtingų durų raktų, elektros kabelių ir įvairiausių laidų, išvedžiotų po visą teatrą, ilgis net 150 kilometrų. Senajame teatro pastate veikė vienas liftas, o šiame – net keturi. Nutiesta apie 1,2 kilometro laiptų turėklų.

Registracijos forma pridedama. Užsiregistravus būtina sulaukti el. laiško su patvirtinimu https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe4fsrJnlf5ZaTMiOcT70_bxqf304cEYRmTciRAxL16vWUbqQ/viewform?pli=1

Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių