Klaipėdos verslams, klientus vaišinantiems nemokamai vandeniu, bus kompensuojama ir už rugsėjį

Plastiko naudojimo statistika kelia susirūpinimą – pasaulyje kas minutę parduodama 1 mln. 200 tūkst. plastikinių butelių vandens, o Lietuvoje per metus išmetama tiek plastiko atliekų, kiek sveria net keturi televizijos bokštai. Siekdamos mažinti plastiko naudojimą, didžiausios šalies vandentvarkos įmonės – „Vilniaus vandenys“, „Kauno vandenys“ ir „Klaipėdos vanduo“ dar birželį pakvietė verslus jungtis prie nacionalinės akcijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“. Šia akcija viešojo maitinimo, apgyvendinimo įstaigos skatinamos savo veikloje atsisakyti plastikinių butelių ir rinktis tvaresnį, aplinkai draugišką sprendimą – gerti sveiką, kokybišką ir visada šviežią vandenį iš čiaupo.

„Džiaugiamės, kad prie pirmą kartą uostamiestyje rengiamos akcijos jau prisijungė 17 kavinių ir net kelių viešbučių valdytojai, kurie savo klientus nemokamai vaišina vandeniu iš čiaupo. Tai įrodymas, kad Klaipėdos verslas yra atsakingas ir supranta, kad tik mes patys, mažais, bet labai svarbiais žingsniais galime padėti planetai, dūstančiai nuo klimato kaitos. Sveikiname ir džiaugiamės atsakingu verslu bei tikimės, kad kitais metais šie verslai bus tvarumo ambasadoriai, kurie neš žinią ir kitoms įmonėms. Pasirinkimas gerti vandentiekio vandenį yra sąmoningos visuomenės žingsnis tvarumo link“, – džiaugiasi bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ verslo įmonėms, kurios savo klientus vaišina nemokamai vandeniu kompensuos po tūkstantį litrų vandens kiekvieną mėnesį.

„Esame šios akcijos iniciatoriai ir vienintelė vandentvarkos įmonė prisijungusi prie akcijos pajūryje. Todėl suprasdami, kad priešingai nei kitose Lietuvos miestuose, vasaros sezonas uostamiestyje tęsiasi dar ir rugsėjį, prie akcijos prisijungusioms įmonėms kompensuosime vandenį ir už pirmąjį rudens mėnesį. Mūsų įmonė kompensuos beveik 300 tūkstančių stiklinių vandens, o tai prilygsta daugiau nei 70 tūkstančių litrų“, – sako bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius B. Jonikas.

Prie akcijos „Vanduo – gyvenimas. Dalinkis“ prisijungusias įmones ir vaišinančias nemokamai vandeniu patogu rasti specialiai sukurtoje interneto svetainėje https://vanduoisciaupo.lt/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių