KODĖL VERTA PRIE NAMŲ RASTI VIETELĘ PIRČIAI?

Lauke įrengiame pirtį ne vien tik kaip higienos ir sveikatingumo, bet ir kaip poilsiui skirtą erdvę. Be to, ji savo puikia išvaizda taps įspūdingu kraštovaizdžio akcentu. Lauko pirtys yra trijų pagrindinių rūšių – statinės formos pirtis, pirtis su pavėsine ir iš skydinių plokščių sustatyta pirtis. Jei norėsite įsirengti prie namų lauko pirtį, jums tai padaryti padės internetinė įmonė: www.pirciupasaulis.lt/.

Kodėl statinės formos pirtys vis labiau populiarėja mūsų gimtajame krašte?

Apvalios statinės formos pirtys yra populiarios dėl to, kad jas galima sparčiai surinkti vietoje arba parvežti jau surinktą. Šios rūšies statiniai yra gaminami ir su papildoma poilsiui skirta erdve, ir be jos, taip pat siūloma įsigyti tokią pirtį ir su papildoma terasa bei kitais priedais, kurie priepirtyje leis patogiai ir jaukiai jaustis. Be to, jos įspūdingai atrodo, todėl yra pastebimos net iš tolo. Dar vienas privalumas – kompaktiškumas. Šios rūšies pirtis neužima daug vietos sodybiniame sklype.

Kuo ypatingos lauko pirtys su pavėsine?

Lauko pirtys su pavėsine irgi yra labai kompaktiškos, todėl nereikalauja didesnio žemės ploto. Puiku ir tai, kad jos yra idealiai pritaikytos tiek pasyviam, tiek aktyviam poilsiui. Pirtys su pavėsine turi stumdomus langus, todėl juos galima nuolat laikyti atvirus per vasarą, o žiemą – uždarytus. Šis statinys yra puikus variantas tuo, kad idealiai tarnauja ir kaip pirtis, ir kaip pavėsinė.

Už ką medikai giria maudynes kubile?

Maudynėms skirti kubilai yra skirtingų dydžių, vieni talpina iki trijų žmonių, o kituose sutelpa ir devyni besimaudantieji. Kubilas susideda iš dviejų dalių – viena dalis pripildoma vandens, o kitoje įmontuota krosnelė, kuri ir šildo maudynių vandenį.

Maudytis kubile galima ne tik vasarą, bet ir žiemą. Ypač šaunu maudytis tada, kai spaudžia saikingas šaltukas. Tada būtina ant galvos mūvėti kepurę, nes kubile šyla tik likusi kūno dalis. Kaip mano medikai, maudynės kubile žiemą – tai puiki profilaktinė priemonė nuo peršalimo ligų ir net gripo. Tokios maudynės padeda ir esant medžiagų apykaitos sutrikimams, sergant reumatu ir nervinio pobūdžio ligomis.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių