Kunkiuose liepsnojo ne tik šiaudai

Po ramaus šventinio savaitgalio trečiadienį gausios ugniagesių pajėgos skubėjo gesinti gaisrą Kunkiuose, Kretingalės seniūnijoje, kur liepsnojo šiaudų stirta, supleškėjo automobilis, bet buvo išsaugotas gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas.

Kunkiuose šalia daugiabučio namo užsidegus medinei, polikarbonatu dengtai pavėsinei vėjuotą dieną kibirkštys nuskriejo už šimto metrų ir užsiliepsnojo žirgynui priklausanti šiaudų stirta, kurioje buvo sukrauta 300 rulonų. Gesinti juos padėjo ūkininkas, traktoriumi sklaidęs šiuos. Šiaudai sudegė.

Nuo karščio užsidegė už 3 metrų stovėjęs automobilis, kuris supleškėjo, kito šonas apsilydė. Sudegė pavėsinė ir joje buvę daiktai. Teritorija, kur įsiplieskė gaisras, užstatyta malkinėmis, pašiūrėmis, užversta šiukšlėmis, atliekomis, riogsojo senos apleistos kareivinės. Vėjas pūtė gyvenamojo namo link – ugniagesiai saugojo jį ir ūkinį pastatą, kad neužsidegtų. Gaisro gesinimo darbams vadovavo koordinatorius. Gesinimas truko kelias valandas. Jį lengvino tai, kad netoliese buvo keli vandens telkiniai.

Gaisro priežastys tiriamos.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Gargždų PGT archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių