MARTYNAS KAVALIAUSKAS PRADĖJO ŠVENTINIŲ KONCERTŲ TURĄ

Prieš pat didžiąsias metų šventes dainininkas Martynas Kavaliauskas pradėjo savo šventinių koncertų kelionę po Lietuvos miestus. Palangos koncertų salėje įvyko pirmasis kalėdinio turo koncertas.

„Visa mano veikla muzikoje, scenoje, televizijoje ir teatre man yra tarsi erdvė, kurioje galiu įkūnyti skirtingus personažus – tai didelė dovana. Tačiau, visų pirma, muzika, kurią kuriu arba atlieku, man yra neatsiejama nuo to, kokią emociją ji dovanoja kitiems.  Kad galėčiau visa, kas geriausia – nukreipti į publiką ir dalintis tikra emocija su klausytojais – techniniai dalykai – tokie kaip orkestruočių išbaigtumas, scenos vaizdas, repertuaras – turi būti paruošti nepriekaištingai, kasmet dėl to labai stengiamės.“

Pilnutėlėje koncertų salėje skambėjo į pasaulio ir Lietuvos muzikos istoriją įėję, visų laikų geriausi kūriniai – o taip pat ir naujausios Martyno autorinės dainos – „Vėlumoj“, „Nežaisk“, „Jauni“ bei kiek senesnė atlikėjo kūryba.

Koncerto metu Martynas neslėpė džiaugsmingų emocijų: „Labai džiaugiuosi, kad šiais metais mano parašytos dainos sulaukė tokio didelio klausytojų bei radijo stočių palaikymo – tai labai sustiprino pasitikėjimą ir ambiciją kurti dar daugiau. O ir apskritai labai žaviuosi ir džiaugiuosi, kad pastaraisiais metais Lietuvos muzikos rinkoje sukuriama tiek puikaus muzikinio ir vizualinio turinio.“  

Žiūrovų akį traukė ir specialūs scenografiniai sprendimai – balta kaip sniegas scena bei itin preciziška ir muzikali apšvietimo režisūra. Ovacijos netilo nuo pirmųjų kūrinių, o įpusėjus koncertui – sėdinčių praktiškai nebeliko, publika kilo iš kėdžių ir Palangos koncertų salė virto viena didžiule šokių aikštele.

„Pasirinkome viską apipavidalinti baltai, nes ta šviesa man asocijuojasi su laisve, polėkiu ir švente. Siekėme, kad šių metų programa būtų išties šventiška, laisva, gaivi, o svarbiausia – paliestų klausytojus. Padarėme viską, kas mūsų jėgose, kad koncerto svečiai išeitų pakylėti ir įkvėpti pasitikti Naujuosius su dar didesne aistra gyvenimui, meilei, šviesai.“


„Kasmet prieš pat didžiąsias metų šventes su gausia talentingų šalies muzikantų komanda leidžiamės į koncertinį turą, kuo aš labai džiaugiuosi. Smagu, kad didžiuosius koncertus rengiame metų pabaigoje – jie tarsi užbaigia ir apibendrina per praėjusius metus nuveiktus darbus, o taip pat – prieš pradedant Naujuosius metus, akis į akį susitinkame su gerbėjais – tai man, kaip kūrėjui, išties didelė kalėdinė dovana “, – dėkingumo neslėpė Martynas.

„Į įvairius muzikinius ar kūrybinius projektus žiūriu plačia apimtimi – man svarbu visos detalės, tad prieš pristatydamas savo klausytojams kažką naujo, visuomet jaudinuosi, nes tai visais atvejais – asmeniška ir visais atvejais – nuo manęs. Tad nuoširdžiai kviečiu visus, kurie dar neturi bilieto leistis į šį užburiantį muzikinį nuotykį kartu, pažadu pačias geriausias emocijas“.

Kiti turo koncertai vyks:

Gruodžio 30 d. Klaipėdos koncertų salėje, Gruodžio 31 d. Mažeikių kultūros centre, Sausio 5 d. – Kauno kultūros centre „Girstutis“, Sausio 6 d. Marijampolės kultūros centre.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių