„Meno ieškynės“ – pažintis ir su menu, ir su miestu

Renatos NEKROŠIENĖS nuotr.: „Kranto“ progimnazijos 3d klasės mokiniai džiugiai nusiteikę dalyvauja žaidime „Meno ieškynės“.

Nuo pirmadienio prie „Bangos“ redakcijos šurmuliuoja vaikai. Saulėtą ketvirtadienio popietę „Kranto“ progimnazijos trečiokus čia keitė „Minijos“ trečiokai, kurie entuziastingai dalyvauja pažintiniame-orientaciniame žaidime „Meno ieškynės“.
Nusifotografuoti prie meno kūrinio – Pijaus Jokubaičio paveikslo, kuriame pavaizduotas briedis, skaitantis „Bangą“, „Kranto“ progimnazijos 3d klasės mokiniai su mokytoja Rima Milkintiene atskubėjo prieš tai nusifotografavę jau prie aštuonių miesto 770-ajam gimtadieniui skirtų meno objektų.
„Apie žaidimą mums papasakojo mokytoja. Sakė, jog ieškosime meno kūrinių, kad pažintume miestą. Kol kas sudėtingiausia buvo nusifotografuoti prie paveikslų, kurie yra „Lijo“, nes ten daug žmonių“, – dalijosi įspūdžiais „Kranto“ trečiokai.
Į „Bangą“ atskubėję mokiniai Gargždų įstaigas, kuriose yra po vieną ar net po du ieškomus meno objektus, aplankė per vieną pamoką. „Jei šiandien nespėsime aplankyti visų 20, pratęsime rytoj“, – sakė mokytoja, o vaikai entuziastingai pritarė, kad toks jų tikslas.
„Meno ieškynės“ – ir gargždiškių, ir miesto svečių pažintis su miesto kultūra, istorija, unikaliu kraštovaizdžiu ir vietos verslo bei kitomis organizacijomis. Pirmą kartą artėjant Gargždų jubiliejiniam gimtadieniui mieste organizuojamas pažintinis-orientacinis žaidimas „Meno ieškynės“ vyks iki gegužės 28 d.
Žaidimo dalyviams paskatinti bus įvairiausių prizų, o dalyvių apdovanojimai vyks Gargždų miesto gimtadienio metu (birželio 2 d. Minijos slėnyje).
Laima ŠVEISTRYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių