„Metų nominantai“: „Metų jaunimo iniciatyva“– Inesa Greivienė

Gargždų miesto gimtadienio šventėje Klaipėdos rajono savivaldybės mero padėkomis „Metų nominantai“ buvo pagerbti bendruomenių, kultūros, verslo, jaunimo organizacijų atstovai.

„Metų jaunimo iniciatyvos“ įvertinimas šiemet skiriamas Jaunimo organizacijai „Alterno“ – vadovei Inesai Greivienei.

Jaunimo organizacija „Alterno“ įgyvendino inovatyvų projektą – įrengė viešųjų paslaugų stotelę Gargždų jaunimo parke.

„Teikdami projektą siekėme ne tik išmanumo, bet ir projekto išliekamosios vertės. Gargždams reikėjo daugiafunkcės paslaugų stotelės, kuria galėtų naudotis visi miesto gyventojai. Labai džiugu, jog Klaipėdos rajono savivaldybė skyrė finansavimą šiam projektui iš „Klaipėdos rajono savivaldybės ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo įgyvendinimo“ priemonės“, – pasakoja organizacijos vadovė Inesa Greivienė. Ji akcentavo, kad projektais visada stengiasi spręsti problemą, taigi ir išmaniosios stotelės idėja kilo ne iš ko kito, o iš problemos – tokių paslaugų mieste reikėjo.

„Gargžduose pasigedome vietos, kur būtų galima prisipūsti dviračių padangas ar įkrauti elektrinį paspirtuką ir kitus įrenginius nemokamai. Taigi ėmėme domėtis įvairiomis galimybėmis ir atradome unikalų produktą SUNECO multifunkcinę paslaugų stotelę“, – projekto idėjos metmenis aiškina Inesa.

SUNECO multifunkcinė paslaugų stotelė, įkraunama saulės energija, – tai dviračių servisas, elektros lizdų prieigos ir kitos išmaniosios paslaugos visuomenės poreikiams. Lietuvoje kuriamas ir gaminamas produktas, skirtas inovatyvių ir tvarių miestų plėtrai.

„Dabar turime galimybę naudotis šios stotelės privalumais – prisipūsti dviračių padangas ar kamuolius, atlikti smulkų dviračio remontą, įkrauti išmaniuosius įrenginius, klausytis muzikos ar naudoti muzikos kolonėlę įvairioms repeticijoms, šokių ar sporto užsiėmimams. Išmanioji stotelė yra su saulės baterija, todėl džiugu, kad įkūrę ją prisidedame prie ekologijos ir tvarių idėjų įgyvendinimo“,– atkreipė dėmesį Jaunimo organizacijos „Alterno“ vadovė I. Greivienė.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių