„Metų nominantai“: „Metų verslas“ – UAB „Milviteka“

UAB „Milviteka“ (iš dešinės) komercijos vadovas A. Valaitis, projektų vadovas A. Jakštys ir gamybos vadovas E. Brazauskas.

Gargždų miesto gimtadienio šventėje Klaipėdos rajono savivaldybės mero padėkomis „Metų nominantai“ buvo pagerbti bendruomenių, kultūros, verslo, jaunimo organizacijų atstovai.

„Metų verslo“ nominacija įteikta UAB „Milviteka“ už naujausių technologijų gamybą ir taikymą. Įmonė kuria inovatyvias technologines linijas, jas gamina ir montuoja. Įmonė taip pat yra sukūrusi žaliąją technologiją: sukurta nauja vaisių ir daržovių plovimo panaudojant ozono dujas technologija, leidžianti klientams pagerinti produkcijos kokybę sumažinant produktų cheminę, pesticidų bei mikrobiologinę taršą, technologinių procesų neigiamą poveikį aplinkai, sutaupyti resursų ir išlaidų, siekti veiklos efektyvumo didinant darbo našumą. Įmonės apyvartos augimas, Mokesčių inspekcijos duomenimis, yra vienas didžiausių tarp visų Klaipėdos rajono vidutinių įmonių. Ji taip pat patenka į TOP 15 juridinių asmenų, kurie į VMI sąskaitą sumokėjo daugiausia mokesčių ir kitų įmokų.

UAB „Milviteka“ – socialiai atsakinga įmonė. 2021 metais ji parėmė Gargždų socialinių paslaugų centrą – skyrė lėšų nupirkti Vaikų dienos centro lankytojams stalo žaidimų, įrankių ir smulkios buitinės technikos maisto ruošai mokomosios virtuvės užsiėmimams, priemonėms vaikų asmens higienos poreikių tenkinimui ir kalėdiniam renginiui. Bendrovės projektų vadovas Arūnas Jakštys ir komercijos vadovas Andrius Valaitis sakė, jog šis įvertinimas išties netikėtas: „Nei jo laukėme, nei dėl jo dirbame. Dirbame, nes mums tiesiog patinka tai, ką darome. Be to, patys darbo rezultatai džiugina – tai yra varomoji jėga, o ne medaliai, įvertinimai. Tačiau, žinoma, malonu.“ Bendrovės atstovai atkreipė dėmesį, kad įmonėje vyksta permainos, jau nuo 2019-ųjų metų bendrovė yra tarptautinė, savininkai yra iš Prancūzijos, „Milviteka“ yra jų valdomų įmonių grupės dvidešimtuke.

„Milvitekos“ projektai driekiasi iki Olandijos, Belgijos, Suomijos, Latvijoje yra padalinys. Pagrindinė veikla – birių krovinių apdorojimas-transportavimas, laivų krova, uosto kompanijų infrastruktūros kūrimas, taip pat birių produktų įvairios technologijos, trąšos. Tiek projektų vadovas, tiek komercijos vadovas atvirai sakė, kad karas Ukrainoje paveikė bendrovę, teko persiorientuoti, su kai kuriais projektais atsisveikinti. Šiuo metu „Milvitekoje“ dirba apie 60 žmonių.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių