MOKINIŲ ATOSTOGOS GALI BŪTI ĮDOMIOS IR PRASMINGOS!

KVIEČIAME KLAIPĖDOS RAJONO 1-4 KLASIŲ MOKINIUS Į „ŽINIUKO MOKYKLĖLĘ“ (tai edukacinis projektas, skirtas Klaipėdos rajono pradinių klasių mokiniams; mokyklėlės paskaitos vyksta ciklais: žiemąir pavasarį; jų metu – paskaitos įdomiausiomis temomis (už paskaitas mokėti nereikia).

Data: 2022-12-28 (trečiadienis)

„Uolienos ir mineralai“ (Gargždų „Kranto“ progimnazijos geografijos mokytoja Audronė Remeikienė)

Vieta: Gargždų „Kranto“ progimnazijos geologijos muziejus

Dalyviai: 2-4 klasių mokiniai (iki 20 vaikų)

Laikas: 9.00-10.00 val.

Dažnai paprastą lauko akmenėlį paspiriame koja ir net nesusimąstome, kiek daug jis gali papasakoti apie Žemės gelmes ar senovėje egzistavusias gyvybes.

Edukacinio užsiėmimo “Uolienos ir mineralai” metu dalyviai sužinos, koks mineralas yra minkščiausias, kiečiausias, brangiausias.  Ar teisūs žmonės, sakydami, kad “ne viskas auksas, kas auksu žiba”. Kaip susidaro uolienos, ar visos uolienos skęsta, ką darome iš tirštos ir juodos uolienos, ar kažkada egzistavusios jūrų kriauklelės šiandien padeda mums mokytis.

Bus daug veiklų, potyrių ir kūrybinių sumanymų, tad privalu atsinešti gerą nuotaiką.

Data: 2022-12-28 (trečiadienis)

,,Naujametinis sniego senis besmegenis” (Gargždų ,,Kranto” progimnazijos pradinių klasių mokytojos Diana Simutienė ir Vaidilutė Butkuvienė)

Vieta: Gargždų ,,Kranto” progimnazija, 225 kab.

Dalyviai: 2-4 klasių mokiniai ( iki 20 vaikų grupė)

Laikas: 10.20 val. – 11.20 val.

Patinka senis besmegenis? Trūksta sniego?! Tai  ateik į kūrybines dirbtuves ir pasidaryk mielą naujametinį žaisliuką – senį besmegenį. Bus linksma ir smagu!

Reikalingos priemonės: žirklės ir balta kojinė.

Data: 2022-12-28 (trečiadienis)

„Ar kiekvienas gali būti artistu?“ (Gargždų ,,Kranto” progimnazijos muzikos mokytoja Rasa Linkienė)

Vieta: Gargždų ,,Kranto” progimnazija, aktų salė.

Dalyviai: 2-4 klasių mokiniai ( iki 15 vaikų grupė)

Laikas: 12.00- 13.00 val.

Tau patinka vaidinti ir muzikuoti? Nori pažinti savo galias improvizuodamas? Vadinasi, ši veikla yra skirta Tau. Drąsiai registruokis ir išbandyk savo jėgas, kartu su bendraamžiais kurdamas pasakos „Raudonkepuraitė“ muzikinę improvizaciją.

Ko prireiks? Draugiškumo, kūrybinės laisvės, drąsos ir geros nuotaikos.

Data: 2022-12-29  (ketvirtadienis)

„Mano meškiukas“ („Aureart“ tapybos studijos Gargžduose edukatorė Aurelija Valutytė-Slavinskienė)

Vieta:  Gargždų „Kranto“ progimnazija, 321 kab.

Dalyviai: 1-4 klasių mokiniai (iki 20 vaikų grupė).

Laikas: 10.20-11.20 val.

Smagus užsiėmimas–pažintis su minkšta pastele ir jos piešimo būdais. Kursime ryškių spalvų, pasipuošusio meškiuko portretą.

Data: 2022-12-29 (ketvirtadienis)

„Lobio paieška“ (edukatorė Kristina Lankutienė, Gargždų „Kranto“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja Vaidutė Mažeikienė)

Vieta: 325 kab.

Dalyviai: 1-4 klasių mokiniai (iki 20 vaikų)

Laikas: 11.45 -12.45 val.

„Lobio paieškos“ – tai edukacinė programa-orientacinis žaidimas, kurio metu dalyviai užuominų vedami ieško dėlionės detalių. Labai svarbu yra rasti visas dėlionės detales, nes tik tada galima sužinoti slaptažodį ir rasti „lobį“. Jūs patirsite daug teigiamų emocijų, o užduotys bus smagios, skatinančios mąstyti. Prašome „atsinešti“ puikią nuotaiką bei šiltus lauko rūbus!

Registruotis būtina iš anksto. Registracija vyksta nuo 2022 m. gruodžio 19 d. Registracija vyksta internetu: https://forms.gle/sFKEg2xa1UMiQyyq5

Tel. pasiteiravimui: 8 604 38363 Veiklą organizuoja: Gargždų „Kranto“ progimnazijos pradinių klasių mokytojų metodinė grupė. Veiklą koordinuoja: Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Irena Barbšienė, Gargždų „Kranto“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Račienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių