Palaikykite Klaipėdos rajono verslininką

Asmeninio archyvo nuotr.

Klaipėdos rajono verslininkas Tomas Žemgulys dalyvauja projekte „Verslo genas“ ir kviečia balsuoti už jo projektą ‒ modulinius golfo takelius. „Man yra svarbus Jūsų palaikymas“, ‒ teigia T. Žemgulys.

„Šis laikotarpis kai kuriems verslams yra ypač sunkus, tačiau, mano nuomone, visur, tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir versle reikia užsispyrimo ir didelio noro, kad pasiektum savo tikslą.

Visos negandos anksčiau ar vėliau baigiasi, todėl esu įsitikinęs, kad visada reikia žiūrėti šiek tiek toliau nei ši diena, todėl visada siekiu nesustoti ir judėti pirmyn! Jau artimiausiu metu Lietuvos verslams planuoju pristatyti 2 naujus savo produktus, iš kurių vienas, kaip ir mano gaminami golfo takeliai, bus skirtas kitokiam nei įprasta laisvalaikio praleidimui, o kitas tam, kad padėti verslams ir potencialiems jų klientams rasti vienas kitą.

Šiandien man, kaip jaunam verslui, kaip niekada reikalingas ir svarbus Jūsų palaikymas, todėl prašau palaikykite mane „Verslo genas“ projekte“, ‒ kviečia Klaipėdos rajono verslininkas.

Balsuoti galite paspaudę ant nuorodos: https://plus.lrytas.lt/verslo-genas/615e9182cfdb337b2ef70141/?fbclid=IwAR3CjBpm4K8Pbj6UKH_d5XufGy9roXix5k8F7j2S23fgGRGBHp3ReMRQOsY

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių