Pasidalinkime su mažiau turinčiaisiais

Gargždų futbolo klubas „Banga“ kviečia savo auklėtinius ir jų tėvus mažinti vartojimą, puoselėti gamtą ir kurti tvarią ateitį. Klubas moko vaikus dalintis bei pradžiuginti kitus. Jeigu turite švarių, tinkamų naudoti rūbų arba avalynės, jais galite pasidalinti Klaipėdos rajono paramos šeimai centre (Klaipėdos g. 11, išsamesnė informacija teikiama telefonu (8 46) 471950).

Klaipėdos rajono paramos šeimai centro direktorė Jurinda Jasevičienė pasakojo, kad šiuo metu paslaugas teikia 96 šeimoms, kuriose auga 191 vaikas. Tačiau dar 80 šeimų paslaugų neteikiame, bet joms taikoma atvejo vadyba. Iš viso jų globoje – apie 200 šeimų.

„Priimame švarius, tvarkingus drabužius, juos išskirstome, atvejo vadybininkė žino, kam ir ko trūksta. Juk vieniems reikia avalynės, kitiems – kanceliarinių prekių. Labai paklausios yra higienos prekės, negendantys maisto produktai“, – vardijo J. Jasevičienė.

VšĮ „Gargždų futbolas“ direktorius Rimantas Mikalauskas akcentavo, kad prisidėti prie gerumo akcijų visada verta. „Futbolą lankantys vaikai greitai išauga sportinę aprangą, avalynę, kuri yra brangi. Tad mainai visada vertinami. O dalintis su tais, kurie neturi, gera“, – kalbėjo R. Mikalauskas.

Agnė ADOMAITĖ

Daugiau: sportinė apranga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių