„Porsche“ ieško generalinio rangovo salono statybai Klaipėdos rajone

„Porsche“ atstovybės Lietuvoje vizualizac.

„Per dešimtmetį „Porsche“ atstovavimo Lietuvoje mūsų klientų ratas užaugo, didėjo automobilių modelių asortimentas. Tolimesniam augimui reikalinga gerai išvystyta pardavimo ir aptarnavimo centrų infrastruktūra – tai mus paskatino imtis plėtros kituose Lietuvos miestuose. Nemaža dalis klientų spręsdami, kokį automobilį įsigyti, vertina ir automobilio aptarnavimo paslaugų prieinamumą – kaip greit ir kur, esant poreikiui, galėtų jį pristatyti apžiūrai ar remontui. Veikdami didžiausiuose Lietuvos miestuose „Porsche“ klientams užtikrinsime savalaikį ir efektyvų prekybos ir priežiūros paslaugų suteikimą“, – „Porsche“ atstovybės Lietuvoje pranešime cituojama vadovė Rasa Klimavičiūtė.

Naujausio standarto, 1353,6 kv. m. ploto salonas bus statomas 5249 kv. m ploto sklype, Klaipėdos rajono savivaldybėje, šalia Jakų žiedinės sankryžos. Statybos projektų valdymo įmonė „CONTESTUS“, rinkoje veikianti daugiau nei 15 metų, organizuoja generalinio rangovo atrankos konkursą ir prižiūrės statybų eigą.

Pastatas atitiks aukščiausius kokybės ir energijos taupymo standartus. Numatoma A++ energinė pastato klasė, geoterminė šildymo sistema, o ant pastato stogo bus įrengta ir saulės elektrinė. Planuojama, kad klientų transportui skirtoje atviroje automobilių saugykloje veiks 2–3 elektromobilių įkrovimo stotelės (22 kWh galios). Taip pat klientai galės pasinaudoti ir viena greitojo įkrovimo prieiga.Naujausiame „Porsche“ automobilių prekybos ir priežiūros centre klientai galės įsigyti automobilius ir jų detales, veiks lengvųjų automobilių remonto dirbtuvės. Autoservise bus atliekama einamoji, techninė apžiūra garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu bei automobilio salono valymo ir kėbulo plovimo darbai. Taip pat statinyje numatomos administracinės, pagalbinės bei kitos techninio pobūdžio patalpos.

„Porsche“ atstovybė Lietuvoje šiais metais iš viso planuoja dviejų automobilių salonų statybas. Antrasis identiško dydžio ir išplanavimo salonas projektuojamas Kaune, Savanorių pr. 408, 8115,9 kv. m. ploto sklype. Numatoma, kad statybos leidimas bus gautas š. m. antrąjį ketvirtį – iškart po jo gavimo bus inicijuojama generalinio rangovo atranka. 

„Porsche“ atstovybės Lietuvoje vizualizac.

„Statybų naujienos“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių