Priekulėje tęsiami gailestingumo darbai

Gailestingumo darbus tęsia Priekulės Šv. Antano Paduviečio parapijos „Caritas“. Kartu su klebonu kanauninku Viktoru Aču sutelkusios parapijiečius dalintis gerumu, karitietės paruošė 12 maisto paketų ir prieš Velykas įteikė šeimoms, susiduriančioms su materialiniais sunkumais.

Antrus metus besitęsianti pandemija dar labiau apsunkino nepritekliuje gyvenančių žmonių padėtį. Norėdamos praturtinti jų šventinį stalą priekuliškės karitietės šiemet vėl surengė velykinę akciją „Pasidalink konservuotomis gėrybėmis“. Klebonas kan. V. Ačas paragino parapijų tikinčiuosius paaukoti pinigų, kuriuos sutaupyti galėjo per gavėnią pasninkaudami. Parapijiečiai jau įpratę dalintis gerumu, paremti vargstančiuosius – paaukojo savo konservuotų, marinuotų daržovių, taip pat pinigų, už kuriuos nupirkta maisto produktų velykiniam stalui.

„Sudarėme 12 maisto produktų paketų ir saugiai įteikėme šeimoms, kurioms labiausia reikėjo, – kalbėjo Priekulės parapijos „Carito“ vadovė Violeta Riaukienė. – Džiugu, kad parapijiečiai jautrūs, empatiški, taip pat ir karitietės savanorės. Ir ateityje darysime gailestingumo darbus.“

Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių