Pustrečio šimto gargždiškių ieškojo meno

Gargždų 770-ojo gimtadienio šventiniai renginiai prasidėjo ketvirtadienio pavakarę Gargždų krašto muziejuje. Čia atidaryta unikali tapybos, grafikos ir miniatiūrų paroda „Gargždai mano kūryboje“.

Andriaus JOKUBAIČIO nuotr.: Gargždų kultūros centro vaikų dailės studijos nariai ir jų vadovė Nomeda po parodos atidarymo Gargždų krašto muziejuje. Prie muziejaus taip pat buvo „Meno ieškynių“ objektas – paveikslas, vaizduojantis senuosius Gargždus.

Šioje parodoje eksponuojami ir Gargždų kultūros centro vaikų dailės studijos darbai. Būtent ši studija ir jos vadovė Nomeda Jokubaitienė švenčiant jubiliejinę miesto sukaktį pasiūlė itin kūrybišką sumanymą: mieste pirmąkart dvi savaites vyko pažintinis-orientacinis žaidimas „Meno ieškynės“. Tai – meno projektas, skatinantis Gargždų miesto gyventojus ir svečius kūrybiškai pažinti miesto kultūrą, istoriją, prisiliesti prie unikalaus miesto kraštovaizdžio, susipažinti su vietos verslo ir kitomis organizacijomis. Įvairiose miesto vietose žaidimo dalyviams reikėjo surasti 20 meno objektų, nusifotografuoti ir nuotraukas nusiųsti organizatoriams.

Gargždų kultūros centro projektų ir renginių koordinavimo vadovė Albina Ananjeva „Bangą“ informavo, kad meno ieškynėse registravosi net 120 komandų, laimėtojų buvo 52 komandos, kuriose buvo 245 žmonės.

„Bangos“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių