„Regitra“: daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimų užsakoma internetu – aktyvesnės moterys

2023 metais išduota daugiau kaip 220 tūkst. vairuotojo pažymėjimų, t. y. didžiausias išduotų pažymėjimų skaičius per paskutinius 5 metus. Vairuotojo pažymėjimo užsakymo paslaugą „Regitra“ sudaro galimybę klientams gauti paprastai ir patogiai, t. y. internetu. Praėjusiais metais šia galimybe pasinaudojo daugiau kaip trečdalis vairuotojo pažymėjimą užsakančių vairuotojų,o pagamintas dokumentas buvo patogiai pristatytas tiesiai į kliento namus.

Vairuotojo pažymėjimųužsakymas skaitmeniniais kanalais kasmet auga. 2018 m.internetu buvo užsakyti 8 proc., 2019 m. – 15 proc., o 2023 m.35 proc.nuo visų išduotų vairuotojo pažymėjimų.

Pastebima, kad praėjusiais metais vairuotojo pažymėjimo užsakymo paslauga internetu, lyginant su užsakymu „Regitros“ padalinyje, labiau naudojosi moterys – 44 proc. nuo visų  moterų užsakomų pažymėjimų, tik 29 proc.pažymėjimus užsakančių vyrų pasinaudojo skaitmeninių kanalų teikiamais privalumais.

2023 m. aktyviausiai siuntų tarnybos paslaugomis naudojosi Alytaus (71proc.), Kėdainių (61 proc.), Utenos (60proc.) ir Tauragės (60 proc.) padaliniai, o didžiausias augimas buvo užfiksuotas Jonavos padalinyje – nuo 6 proc. (2021 m.) iki 58,6 proc. (2023 m.).

Vairuotojo pažymėjimus skaitmeniniais kanalais aktyviausiaiužsakinėjo 25-34 metų vairuotojai, antroji pagal aktyvumą vairuotojų amžiaus grupė buvo nuo 35 iki 44 metų amžiaus.Jauniausios vairuotojų grupės (15-24 m.)68 proc. atstovų, išlaikę egzaminą ar keisdami pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą, užsisakėjį padalinyje.

Vairuotojo pažymėjimo užsakymas internetu

Norintinternetu užsisakyti vairuotojo pažymėjimą, jums reikia turėtigaliojančią vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininę pažymą.Neturint pažymos, jums užteks nuvykti į sveikatos priežiūros įstaigą ir pasitikrinti sveikatą, o pačią pažymą gausime automatiškai.Pasitikrinti, ar anksčiau išduota jūsų medicininė pažyma galioja, galite prisijungę Vairuotojų portalečia.Beje, šiame portale galite užsisakyti ir priminimo paslaugą apie vairuotojo pažymėjimo galiojimo pabaigą.

Svarbu žinoti, jog internetu užsisakyti vairuotojo pažymėjimą galite, jeijūsų asmens dokumentai, pavyzdžiui, vairuotojo pažymėjimas, tapatybės kortelė arba pasas buvo išduoti ne seniau kaip prieš 5 metus, nes tuomet jūsų nuotrauką ir parašą gausime automatiškai iš Gyventojų registro. Jei po 2 metų keisitepradedančiojo vairuotojo pažymėjimą, panaudosime jau turimus jūsų duomenis, tadjums papildomai daryti nieko nereikės.

Užsakydami vairuotojo pažymėjimą, galite pasirinktijogamybos laiką. Per 10 darbo dienų pagamintas vairuotojo pažymėjimas kainuos 14,19 Eur, per 3 darbo dienas– 22,88 Eur, o per 1 darbo dieną – 37,36 Eur.

Internetu užsakytas vairuotojopažymėjimas jums gali būti pristatytas per kurjerį arba į siuntų savitarnos terminalus. Pažymėjimo pristatymo per kurjerį į jūsų namuspaslaugos kaina 6,99 Eur, o pristatant į siuntų savitarnos terminalą – 4,90 Eur.

Vairuotojo pažymėjimo užsakymas internetu yra šiuolaikiškas, efektyvus irpatogus būdas gauti šį reikšmingą dokumentą ir svarbiausia – taupyti tiekjūsų laiką, kuris gali būti skirtas kitoms svarbioms veikloms, tiek ir kelionės iki „Regitros“ padalinio išlaidas. Tai aktualu ne tik laiko stokojantiemsdidmiesčių gyventojams, bet ir asmenims, įsikūrusiems atokiau nuo miestelių.

Vairuotojo pažymėjimą patogiaiinternetugalite užsisakyti tiesiog čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių