„Rimi“ tęsia plėtrą Vakarų Lietuvoje: pirmoji tinklo parduotuvė jau atidaryta ir Gargžduose

Ketvirtadienį Gargždų gyventojai galėjo pirmą kartą apsilankyti naujoje „Rimi“ parduotuvėje, įsikūrusioje adresu: Pasienio g. 1. „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovės Irinos Miklienės teigimu, pirmoji tokia parduotuvė Gargžduose atidaryta siekiant prisidėti prie pajūrio regiono stiprinimo ir gyventojų poreikių išpildymo. Naujame pastate pirkėjai ras ne tik modernią „Rimi“ parduotuvę, bet ir kitas plačiai pamėgtas apsipirkimo vietas – vaistinę „Benu“, namų apyvokos reikmenų bei drabužių visai šeimai parduotuvę „Pepco“. Šiemet tai jau ketvirtas Lietuvoje atidarytas „Rimi“ prekybos centras.

Viskas, ko gali prireikti šeimos kasdienybei

Pasak „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovės Irinos Miklienės, tinklas ir toliau plečiasi pajūrio regione. Atidaryti pirmąją „Rimi“ parduotuvę Gargžduose buvo nuspręsta, atsižvelgus į mažųjų miestų gyventojų apsipirkimo poreikius. Nuo Klaipėdos uostamiesčio Gargždus skiria vos keliolika kilometrų, todėl šio miesto ir aplinkinių priemiesčių gyventojams nauja parduotuvė palengvins kasdienį apsipirkimą. 

Naujo prekybos centro plotas siekia 2200 kv. m., iš kurių „Rimi“ skirta 1400 kv. m. „Super Market“ formato prekybos centre įdiegti sprendimai ir siūlomas asortimentas – suformatuotas remiantis didelėse parduotuvėse perkančiųjų poreikiais bei įpročiais. „Tokio formato parduotuvėse norime savo pirkėjus aprūpinti viskuo, ko reikia šeimos kasdienybei. Klausomės ir girdime savo klientą, todėl ir šalia namų esančiose parduotuvėse siekiame, kad aplink gyvenantys galėtų patogiai ir greitai įsigyti kasdien reikalingų šviežio maisto prekių, taip pat jau paruoštų kulinarijos, konditerijos gaminių bei būtiniausių buities prekių“, – vardija I. Miklienė.

Modernus ir funkcionalus prekybos centras

Prekybos centrų valdymo vadovė I. Miklienė primena, kad 2021 m. atlikto slaptųjų pirkėjų tyrimo metu „Rimi“ buvo pripažintas geriausiai pirkėjus aptarnaujančiu prekybos tinklu Lietuvoje: „Rimi“ tinklui buvo suteikti net 91,1 proc. reitingo balų. Nors įmonė skaičiuoja jau antruosius ženklaus pasisekimo metus, jų komanda ir toliau siekia išlikti lyderiaujančiose pozicijose.

Todėl atidarant pirmąją šio tinklo parduotuvę Gargžduose, dėmesys buvo nukreiptas į tai, kaip apsipirkimo patirtį pirkėjams padaryti kuo sklandesne ir teikiančia papildomų naudų. Dėl šių priežasčių buvo įdiegta įvairių funkcionalumų: pradedant modernesnių parduotuvės erdvių bei savitarnos kasų įrengimu ar internetu užsakytų prekių atsiėmimo stotelėmis ir baigiant kitais, tvaresniais bei aplinkai draugiškesniais sprendimais.

„Visuomet norime ir siekiame, kad mūsų klientas, užsukęs į „Rimi“ parduotuvę ir susipažinęs su mūsų asortimentu, kuriame yra ir privačios etiketės prekių patraukliomis kainomis, sugrįžtų ir taptų nuolatiniu pirkėju. Šioje parduotuvėje pirkėjai galės greitai ir lengvai apsipirkti įprastu būdų, o taip pat e. parduotuvėje www.rimi.lt įsigytas prekes atsiimti patogiose „Rimi Drive“ stotelėse. Netolimoje ateityje šioje parduotuvėje įrengsime ir 100 kwh saulės elektrinę, kuri prisidės prie įmonės tvarumo tikslų“, – teigia I. Mikelienė ir atkreipia dėmesį, kad naujai sutvarkyta kelio atkarpa bei įrengti dviračių takai šalia pirmosios „Rimi“ parduotuvės Gargžduose, padės pirkėjams saugiai ir patogiai atvažiuoti iš miesto centro.

Šalia prekybos centro įrengta erdvi, 70 vietų stovėjimo aikštelė automobiliams. Taip pat įrengtos specialios vietos šeimoms, o artimiausiu metu bus įrengtos ir elektromobiliams pakrauti reikalingos stotelės. 

Naujos darbo vietos Gargždų gyventojams

I. Miklienė pabrėžia, kad naujos „Rimi“ parduotuvės atidarymas Gargžduose suteiks galimybę miestelio gyventojams ir svečiams ne tik turėti daugiau pasirinkimo apsiperkant, bet ir tai padaryti žymiai pigiau, prisijungiant prie „Rimi“ lojalumo programos. Prekybos centrų valdymo vadovė taip pat priduria, kad naujos parduotuvės atsiradimas prisideda ir prie vietos bendruomenės stiprinimo bei papildomų darbo vietų mieste sukūrimo.

„Pirkėjai galės aktyviai naudotis įvairiais specialiais savaitiniais bei savaitgalio kuponais, „Mano šeimai“ ir senjorų programos naudomis bei kitais ypatingais pasiūlymais, kurie pritaikomi, pasinaudojant lojalumo kortele. Norint pasinaudoti „Mano šeimai“ programos pasiūlymais, tereikės į savo paskyrą įvesti vaiko vardą bei gimimo datą. Šios programos dalyviams nuolaidos taikomos kūdikių sauskelnėms, mažylių maistui ir gėrimams, viršutiniams drabužiams ir ne tik. O senjorai, dalyvaujantys lojalumo programoje, pirmadieniais gali pasinaudoti specialiu 10 proc. nuolaidos pasiūlymu tiek formuojant užsakymą elektroninėje parduotuvėje, tiek apsiperkant fizinėje parduotuvėje“, – sako I. Miklienė.

Naujos parduotuvės komanda jau suformuota, tačiau norintys prisijungti prie „Rimi“ šeimos, vis tiek gali tai įgyvendinti: „Mūsų tinklas išties didelis, todėl nuolatos laukiame žmonių, norinčių prisijungti prie „Rimi“ darbuotojų komandos.Pasirūpinsime lanksčiu grafiku tiek vaikus auginančioms mamoms, tiek studentams ar garbaus amžiaus žmonėms, kurie nori būti aktyvūs – prisitaikome prie kiekvieno poreikių ir galimybių.“

Šiuo metu Lietuvoje veikia 85 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.

Pranešimas spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių