Savaitė Savivaldybėje

Infrastruktūra
Vyko susitikimas su Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovais Vilniuje. Susitikime dalyvavo ir Savivaldybei aktualius klausimus aptarė meras Bronius Markauskas, vicemerė Jolanta Kitra.
Vyko pasitarimas dėl teritorijos dalies, apimančios Slengių, Mazūriškių, Trušelių, Gindulių kaimus ir gretimos teritorijos vietovių, komunikacinių koridorių ir inžinerinės infrastruktūros. Pasitarime dalyvavo meras Bronius Markauskas ir vicemerė Jolanta Kitra.
Pasitarime dėl Gargždų kultūros centro modernizacijos dalyvavo vicemeras Vytautas Butkus, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.
Vyko pasitarimas dėl Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos pastato modernizavimo, kuriame dalyvavo vicemerė Jolanta Kitra bei Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.
Vicemerė Violeta Riaukienė dalyvavo pasitarime dėl Gargždų „Kranto“ progimnazijos ir Girkalių skyriaus stogų remonto.
Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl Gargždų autobusų stoties.
Paštas
Meras Bronius Markauskas susitiko su Lietuvos pašto tinklo direktoriumi Jonu Sadausku ir regiono vadove Vida Pikčiūniene. Aptarti planai paštą Gargžduose perkelti į naujas patalpas.
Parama
Vyko pasitarimas dėl paramos Ukrainai, kuriame dalyvavo vicemeras Vytautas Butkus.
Energetika
Meras Bronius Markauskas ir vicemerė Jolanta Kitra dalyvavo pasitarime dėl vėjo ir saulės galimybių parkų vystymo savivaldybės teritorijoje.
Apdovanojimai
Įteiktos Metų medicinos darbuotojo premijos. Jos atiteko Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojai Vaidai Gedgaudienei ir Visuomenės sveikatos biuro direktorei Neringai Tarvydienei. Savivaldybės įsteigtos premijos dydis – 1 500 eurų. Premijos laureates pasveikino meras Bronius Markauskas, vicemerai Vytautas Butkus ir Violeta Riaukienė.
Meras Bronius Markauskas ir vicemerė Violeta Riaukienė Nacionalinės bibliotekų savaitės proga pasveikino geriausius rajono bibliotekininkus, kuriuos nominavo kolegos.
Priešgaisrinė sauga
Meras Bronius Markauskas ir vicemeras Vytautas Butkus dalyvavo pasitarime dėl valstybės dotacijų savivaldybių priešgaisrinėms tarnyboms su Zarasų, Kauno, Šilutės, Klaipėdos rajonų savivaldybių priešgaisrinių tarnybų darbo grupės atstovais.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių