Savaitė Savivaldybėje

Infrastruktūra

Vicemerė Jolanta Kitra ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl Kuršlaukio g. Gargžduose.

Vicemerė Jolanta Kitra dalyvavo pasitarimuose dėl Kulių g. Doviluose, daugiafunkcio centro Sendvario seniūnijoje. Taip pat spręsti klausimai dėl iki 2030 metų numatomų įrengti viešųjų ir pusiau viešųjų elektromobilių įkrovimo prieigų Klaipėdos rajono savivaldybėje plano.

Vicemerės Jolanta Kitra ir Violeta Riaukienė dalyvavo Priekulės miesto bendrojo plano keitimo koncepcijos pristatyme bei pasitarime dėl Ketvergių mokyklos priestato statybos.

Vicemerė Violeta Riaukienė dalyvavo pasitarimuose dėl Veiviržėnų kultūros centro pastato rekonstrukcijos ir miestelio aikštės sutvarkymo projekto vykdymo, J. Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus pastato remonto darbų.

Susitikimai

Meras Bronius Markauskas dalyvavo susitikimuose su Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos atstovu, Telšių vyskupu, Priekulės bendruomene, UAB „Klaipėdos aerouostas“ direktoriaus pavaduotoju, sodininkų bendrijos „Agluona“ atstovu, investuotojais. Savivaldybės vadovai taip pat dalyvavo susitikimuose su gyventojais.

Europos Sąjunga

Meras Bronius Markauskas dalyvavo Europos Regionų komiteto plenarinėje sesijoje Briuselyje.

Socialinės paslaugos

Vicemeras Vytautas Butkus dalyvavo pasitarimuose dėl socialinių būstų, Priekulės socialinių paslaugų centro plėtros projekto bei Gargždų socialinių paslaugų centro. 

Gargždams 770

Birželio 1–4 dienomis vyks Gargždų miesto jubiliejinio gimtadienio šventės renginiai. Vicemerė Violeta Riaukienė dalyvavo pasitarime dėl šventės organizavimo.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių