Savaitė Savivaldybėje

Renovacija

Meras Bronius Markauskas, vicemerės Jolanta Kitra ir Violeta Riaukienė bei Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarimuose dėl Gargždų kultūros centro renovacijos.

Vicemerė Jolanta Kitra ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl daugiabučių namų renovacijos.

Pasitarimai

Vyko pasitarimas dėl Karklės paplūdimio, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, vicemerai Vytautas Butkus, Jolanta Kitra ir Violeta Riaukienė bei Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Meras Bronius Markauskas, vicemerai Vytautas Butkus bei Violeta Riaukienė ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl Gargždų karjerų teritorijoje esančios stovyklavietės.

Vyko pasitarimas dėl Gargždų turgaus teritorijos. Jame dalyvavo vicemerė Jolanta Kitra.

Melioracija

Vyko pasitarimas dėl melioracijos statinių. Jame dalyvavo meras Bronius Markauskas, vicemerė Jolanta Kitra ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Saugumas

Vicemeras Vytautas Butkus ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl vaizdo stebėjimo kamerų įrengimo.

Vanduo

Vyko pasitarimas dėl Kvietinių kaimo geriamojo vandens kokybės, kuriame dalyvavo vicemerė Jolanta Kitra ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių