Savaitė Savivaldybėje

Planavimas

Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus dalyvavo Strateginio planavimo komisijos posėdyje.

Švietimas

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos Pašlūžmio skyriuje Daukšaičiuose pradėjo veikti Visos dienos mokyklos grupė. Atidaryme dalyvavo mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Vyko pasitarimas su privačių darželių atstovais, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, vicemerės Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo pasitarime dėl Metų mokytojo premijos skyrimo.

Priekulėje atidarytas bendruomenės „Priekulės ainiai“ laisvalaikio ir ugdymo centras.

Infrastruktūra

Vyko pasitarimas dėl infrastruktūros objektų eigos, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus.

Mero pavaduotoja Ligita Liutikienė dalyvavo pasitarime dėl Priekulės socialinių paslaugų centro projekto.

Vizitai

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo susitikime su Prezidento patarėju asmens ir visuomenės sveikatos klausimais Pauliumi Gradecku.

Klaipėdos rajone lankėsi delegacija iš Kauno rajono. Svečiai atvyko pasisemti gerosios mūsų rajono patirties, susijusios su sportu.

Taisyklės

Mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė bei Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius dalyvavo pasitarime dėl Klaipėdos rajono miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių keitimo.

Kalba

Įvyko tradicinis tarpsavivaldybinis lietuvių kalbos protų mūšis „Tūkstantis kalbos klaustukų“.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių